ZALOGUJ SIĘ

test początkowy - poziom zaawansowania z niemieckiego

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam
Chciałabym zapytać czy test, który określa mój poziom zaawansowania z niemieckiego jest dostępny?
A
Angie0
hotaru85 - kurs niemieckiego nie jest jeszcze dostępny, tym samym raczej test początkowy również nie jest :) - 11 lat temu
Angie0 - Wybacz, ale wydaje mi się, że jednak jest. Z tego co widzę, można wykupić dostęp do 200 lekcji (do poziomu B2)+ niemiecki w podróży, można dodawać powtórki i robić ćwiczenia. - 11 lat temu
hotaru85 - udało ci się kupić dostęp? u mnie jest taki komunikat:

"Pay for the subscription to use this feature
At the moment you can use only 1 out of 270 German lessons available on the site.
Opłać abonament na kurs eTutor niemiecki i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu."

po kliknięciu mam komunikat "The selected course is currently not available for sale." Będę się więc trzymać swojej wersji: oficjalnie kurs niemieckiego nie jest jeszcze dostępny
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
knorwid - Na stronie "Zamów kurs eTutor niemiecki" można przejść dalej, są podane ceny, ale wyżej na błękitnym tle jest informacja: Wybrany pakiet nie jest obecnie dostępny w sprzedaży. - 11 lat temu
hotaru85 - knorwid: dokładnie to samo napisałam powyżej :) - 11 lat temu
knorwid - Wybacz, jestem przed poranną kawą ;) Koment. zostawię, niech się inni pośmieją ;) Swoją drogą - przez moment przy opcji edycji komentarza miałem kilka graficznych 'przycisków' z typowo niemieckimi literkami z 'umlałtem" ;) Ale to pewnie dlatego, że miałem otwartą drugą podstronę z eTutotrem niemieckim, by sprawdzić jak jest. Pozdrowienia! Idę robić kawę ;)
edit: P.S.) A pewnego dnia miałem okazję wejść w zestaw kilku słówek hiszpańskich. Już ich nie ma. Jednak to znak, że następny będzie właśnie hiszpański. Tylko niech nikt już nie pyta kiedy, oni naprawdę mają tam teraz sporo roboty choćby z testami, czy wdrożeniem niemieckiego.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Angie0 - Ok w takim razie zwracam honor. Nie byłam pewna dlatego też napisałam 'wydaje mi się'. Po to jest forum, żeby móc zapytać o różne niejasności.
Więc dziękuję za odpowiedź.
- 11 lat temu
hotaru85 - knorwid: no hard feelings ;)
Angie0: spoko, wszyscy już z niecierpliwością przebieramy nóżkami w oczekiwaniu na oficjalne uruchomienie kursu :)
- 11 lat temu
Angie0 - Kompletnego kursu z niemieckiego jeszcze nie ma, ale dowiedziałam się przed chwilą, że dostęp do tego co już jest można zakupić. To, że wyskakuje niebieski komunikat, wcale nie jest przeszkodą. Więc, jeśli się niecierpliwicie to można już kupić :D
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Tak, to prawda jest dostępny tylko trzeba odrębnie za kurs niemieckiego zapłacić. Nie wykupiłem jeszcze, bo na razie zajmuje się angielskim i tyle. W nauce języków obcych i nie tylko ważna jest systematyka. Powiem jedynie tak bo testowałem słownik niemieckiego i większości, powiem w 50% zdań i wyrazów nie jest udźwiękowiona tak jak w wersji angielskiej. Po prostu badają teraz zainteresowanie na język niemiecki, bo na pewno dodanie nowego języka to większe koszty utrzymania strony albo wszystko jest na razie w przygotowaniu. Nie wiem, czy to zmowa germanistów, że w każdej prezentacji multimedialne dostępne są słowa i idiomy do poziomu B2. Po prostu może boją się, że spotka ich to samo co Anglistów, czyli, że będą mieli miej pracy, ponieważ spokojnie można opanować język angielski biegle korzystając z Internetu i publikacji medialny. Po prostu boją się opublikować poziom C1 i C2 bo te poziomy są tylko przekazywane ustnie np. na Germanistyce.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja myślę, że jeszcze nie sa gotowi z niemieckim i dlatego nie ma go w sprzedaży. swoja droga jestem ciekaw czy udzwiękowienie w niemieckim to wersja ostateczna. Wydaje mi się, że lektor nie jest zbyt wyraźny mimo, że jest bardzo wolny. Co do lekcji testowej jest ok i czekam na dalsze postępy.
rupcio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam serdecznie. Kurs języka niemieckiego jest już udostępniony https://www.etutor.pl/kurs-niemieckiego/ :) Zapraszamy do testowania darmowej lekcji i do zakupienia kursu.

Aby zobaczyć lekcje kursu niemieckiego należy kliknąć w ikonkę flagi znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu, obok przycisku "wyloguj się" i wybrać język niemiecki.

Link do testu kwalifikacyjnego znajduje się na pierwszej stronie pierwszej (darmowej) w lekcji kursu DE: https://www.etutor.pl/lekcje/5001/22110/

Serdecznie zapraszamy do nauki i pozdrawiamy!
japonskiwachlarz
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Angie0 - Dziękuję za link. ;)
Mam tylko jedno pytanie. Gdzie mogę włączyć nagrania do zadań z słuchania? Dźwięk mi na pewno działa, jednak nie mam (nie widzę) żadnej ikonki, która bym mogła uruchomić nagrania.
Pozdrawiam ;)
- 11 lat temu
Rhea - Witam,

testowalam dzis pierwsza lekcje jezyka niemieckiego, i zauwazylam pare niedociagniec:

- brak nagran do podstawowych slow
- w niemczech odchodzi sie powoli od -ß i mozna uzywac -ss na koncu zdania, nie powinno wykazywac tego jako bledu np. w slowie Tschüß (Tschüss)
- zrobilam blad w dwoch slowach (der Spaß i Tschüß) i chcialam je poprawic aby wyszlo 100 % poprawnosci niestety po parokrotnych probach nie dziala dalej jest 90%.

troszke niedopracowany aby kupic na razie :)

Pozdrawiam

- 11 lat temu
japonskiwachlarz - Prosilibyśmy o linki do konkretnych typów ćwiczeń, których nie udało się zaliczyć w 100%. Być może nie jest to problem związany z kursem niemieckim, ale ogólny problem techniczny.

Niestety, jeśli problem ss/ß dotyczy ćwiczeń z maską _ _ _, to nie jesteśmy w stanie poprawić działania dla uwzględnienia ss zamiast ß - wynika to z liczby znaków potrzebnych do wpisania słówka. Z drugiej strony, jeżeli wiemy, że na końcu wyrazu powinny być ss, to ß jest naturalnym wyborem w zastępstwie (w ćwiczeniach z maską).
Nagrania niemieckie i słownik będzie na bieżąco uzupełniany. Pozdrawiamy :)
- 11 lat temu
japonskiwachlarz - [...]@Angie0**, sprawdź, czy na pewno masz zainstalowaną najnowszą wersję Flash Playera (https://download.macromedia.com/get/flashplayer/current/licensing/win/install_flash_player_11_plugin.exe). W razie dalszych problemów, napisz do nas na [...]@etutor.pl - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
japonskiwachlarz - Serdecznie dziękujemy za przesłanie linków. Problem nie jest związany bezpośrednio z kursem niemieckim - jest to problem ogólny. Serdecznie przepraszamy za jego pojawienie się. Postaramy się poprawić działanie serwisu w tym zakresie tak szybko, jak to możliwe. - 11 lat temu
knorwid - Nie wiem czy to istotne, ale ja mam niektore niemieckie lekcje zaliczone w kilkunastu procentach, choc nigdy z nich nie korzystalem, nadal tak jest nawet po wybraniu opcji resetowania danych nauki. - 11 lat temu
elag68 - Witam,
u mnie również są zaliczone niektóre lekcje, choć etutor niemiecki mam od wczoraj.
- 11 lat temu
Rhea - ja tez tak mam, ale nie wiem czy to nie jest zwiazane z tym ze wczesniej dodawalam sobie sama slowka i robilam powtorki. i moze te slowka znalazly sie w tych lekcjach. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy niemiecka wersja słownika diki będzie uzupełniana o ścieżki dźwiękowe? W wielu słowach nadal nie ma udźwiękowienia.
Mam nadzieję, że prace w tym zakresie będą posuwać się szybko bo Niemcy lubią od czasu do czasu przyjeżdzać do Polski czołgami a dawno już ich u nas nie było. Myślę więc, że pośpiech jest wskazany :) :)
rupcio
balldur - niemiecka wersja diki będzie na pewno uzupełniana. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, że miałaby zostać w takiej niepełnej wersji. Jak się dowiedziałem, że będzie niemiecka wersja słownika diki to rozpocząłem naukę niemieckiego na własną rękę.. Było to kilka miesięcy temu, teraz sprawdziłem kilkadziesiąt słów, które znam w słowniku diki. Niestety większości nie ma, a jak już są to udźwiękowienia jeszcze nie ma. Oby to się zmieniło, bo główną siłą słownika diki jak dla mnie jest przede wszystkim ogromna baza słownictwa, slangu itp. Konkurencja wymięka po prostu jeśli chodzi o bazę słów angielskiego :) Liczę, że będzie identycznie z niemieckim i tego życzę zespołowi etutor :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
japonskiwachlarz - Uzupełnienie haseł w niemieckiej wersji słownika Diki jest w tej chwili naszym priorytetem. Baza będzie uzupełniana intensywnie na bieżąco (również pod względem nagrań). Pozdrawiamy! - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki