ZALOGUJ SIĘ

Jak działa automatyczne określanie poziomu zaawansowania?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Na jakiej zasadzie działa mechanizm automatycznego określania poziomu zaawansowania? Wykonałem wszystkie lekcje przeznaczone dla poziomu A2 oraz przerobiłem wszystkie słówka z A2, a automatycznie określany poziom zaawansowania, nie przeskoczył na B1. Jakie warunki trzeba spełnić żeby mechanizm wskazał wyższy poziom zaawansowania?
R
Risager

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Nie wiem jak to wygląda w przypadku przejścia wszystkich lekcji, ale ja zmieniłem swój poziom zaawansowania poprzez powtórzenie testu wstępnego.
stefankmiot

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Można zrobić test wstępny - wyjdzie ci np. podstawowy, ale możesz go powtórzyć i zwiększyć swój poziom. Poza tym zwiększa się on przez wykonywanie lekcji na wyższym poziomie, np. jak masz B2, a robisz lekcje z C1, to ci się podwyższa.
K
kmatyjaszek1
Risager - Test wstępny można powtórzyć, ale nie ma to nic wspólnego z automatycznym określaniem poziomu zaawansowania :) Odnośnie drugiej części Twojej odpowiedzi, to od dłuższego czasu właśnie tak robię, ale poziom ani drgnie :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na mój "chłopski" rozum jak wykonałeś kurs A2 to jesteś na poziomie A2. Jak wykonasz kurs B1 to będziesz reprezentował poziom B1.
mdom
Risager - W językach obcych jest zupełnie inaczej :) Na A1 jesteś od razu jak zaczynasz naukę, a nie po ukończeniu tego poziomu ;) Podobnie miałem przy przejściu na A2 - nastąpiło ono od razu po wykonaniu wszystkich zadań z A1. Niestety przy kolejnym poziomie ta zasada nie została zachowana.

Na pewno długo można by tu spekulować. Może ktoś z pracowników etutor.pl oświeci nas, jaki algorytm zastosowano przy automatycznym określaniu poziomu zaawansowania?
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki