ZALOGUJ SIĘ

Czy abyprzejść na wyższy poziom zaawansowania (określany automatycznie), trzeba wykonać wszystkie testy z lekcji na danym poziomie?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
R
Risager

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Ewa-Sally
Risager - Ewa, dzięki za odpowiedź. Faktycznie wszystkie podane wątki dotyczą tego problemu (jeden z nich nawet sam założyłem ;)), ale tak na prawdę żaden nie daje jasnej odpowiedzi. Wynika z nich, że poziom przeskakuje kiedy chce i nie jest to jasno sprecyzowane. Może ktoś z Was kontaktował się w tej sprawie z działem techniczny eTutor i dostał odpowiedź, jaki algorytm tym steruje? Ustawianie ręczne, czy ponowne wykonywanie testu sprawdzającego, oczywiście mnie nie interesuje :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam.

Po wykonaniu testu kwalifikacyjnego system automatycznie ustali poziom zaawansowania. Ja zaczynałam naukę (wykonywałam pierwszą lekcje na poziomie A1) a miałam poziom zaawansowania A2. Spróbuj wykonać ponownie test.
E
ewelina2014
Risager - Ewelina, dzięki za odpowiedź, ale prawdę mówiąc nie o to mi chodziło ;) Mam tu na myśli algorytm sterujący automatycznym określaniem poziomu na podstawie przerobionego przeze mnie materiału, a nie ponowne wykonywanie testu kwalifikacyjnego :) - 10 lat temu
Ewelina79 - No przecież materiał (zazwyczaj) robi się po kolei i idzie się dalej i dalej, od poziomu do poziomu więc jaki algorytm sterujący określeniem poziomu? - 10 lat temu
Risager - Problem w tym, że wykonanie materiału nie skutkuje zmianą poziomu i właśnie dlatego dociekamy, co jest tego przyczyną i od czego jest to uzależnione. - 10 lat temu
Ewelina79 - To ustaw sobie poziom samodzielnie. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Risager - Tak jak pisałem powyżej, ręczne ustawianie poziomu, czy ponowne wykonywanie testu sprawdzającego, oczywiście mnie nie interesuje :) Tu chodzi jedynie o automat. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki