ZALOGUJ SIĘ

Ponowne podejście do testu poziomującego

3 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Chciałabym sprawdzić swoje postępy poprzez ponowne wykonanie testu poziomującego. Gdy wchodzę jednak w Certyfikaty i egzaminy i klikam "Wykonaj bezpłatny test kwalifkacyjny" to wyświetla mi się wynik starego testu sprzed 2 lat. Czy mogę test wykonać na nowo?
S
sandraprzybylak
adrianna.wu - W kwestii ponownego przystąpienia do testu poziomującego prosimy o kontakt mailowy na adres [...]@etutor.pl - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

To dziwne, mnie się wyświetla strona z przyciskiem "Rozpocznij".
Wchodziłaś w ten sposób? Menu -> Egzaminy i Certyfikaty -> Certyfikaty językowe -> Bezpłatny test kwalifikacyjny

EDIT
Można jeszcze wejść przez Menu--> Ustawienia konta-->Poziom zaawansowania-->Ustaw poziom zaawansowania - język angielski
o Poziom określony na podstawie testu kwalifikacyjnego: xx – zobacz wyniki | wykonaj ponownie
Efekt ten sam (pojawia się strona z przyciskiem "Rozpocznij")
darkobo
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wykonałam obie przedstawione ściezki i efekt jest ten sam.

Menu -> Egzaminy i Certyfikaty -> Certyfikaty językowe -> Wykonaj bezpłatny test kwalifikacyjny
Menu -> Ustawienia konta -> Poziom Zaawansowania -> Poziom określony na podstawie tekstu kwalifikacyjnego


Po kliknięciu mam jedynie takie informacje:


Gratulacje
Ukończyłeś Test poziomujący na poziomie:
B2
Uzyskany wynik na poziomie B2: 74%

Rozpocznij naukę

Jeśli materiały okażą się dla Ciebie zbyt łatwe lub zbyt trudne, możesz w każdym momencie zmienić swój poziom nauki w zakładce Lekcje.
S
sandraprzybylak
darkobo - I nie masz tam "zobacz wyniki | wykonaj ponownie" z prawej strony zdania Poziom określony na podstawie tekstu kwalifikacyjnego: B2"? Jeśli masz, to kliknij w "wykonaj ponownie", jeśli nie, to pisz na: [...]@etutor.pl - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Skontaktowaliśmy się z Panią mailowo :)
P
paulinawit97
sandraprzybylak - Bardzo dziękuję, przesłany link działa. Pozdrawiam :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

to ja z tym samym problem. Syn wszedł i wyszedł, bo stwierdził, że zrobi test później. Niestety wynik to 4% na poziomie A1 i informacja jak u Pani powyżej. Nigdzie nie ma możliwości zrobienia go ponownie. Jedynie informacja o wyborze lekcji. Proszę o pomoc
T
tomekamw
adrianna.wu - @tomekamw, proszę o wiadomość na adres e-mail [...]@etutor.pl, podając login lub adres e-mail powiązany z kontem syna, wtedy postaramy się pomóc :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę o pomoc w kwestii ponownego wykonania testu poziomującego
T
tomasz.nowak.net
adrianna.wu - @tomasz.nowak.net, nieudane podejście zostało usunięte, a link do ponownego wykonania testu przesłaliśmy na adres e-mail powiązany z kontem. Życzymy powodzenia :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja również proszę o pomoc w uzyskaniu możliwości ponownego testu :)
A
anetateczabw
adrianna.wu - @anetateczabw link do ponownego wykonania testu znajdziesz na swoim mailu. Życzymy powodzenia :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry, jak również mam ten sam problem. Również poproszę o linko do ponownego wykonania testu.
Poncky99
adrianna.wu - @Ponocky99 link do testu został przesłany mailowo. Życzymy powiedzenia :)
W kwestii ponownego przystąpienia do testu poziomującego prosimy o kontakt mailowy na adres [...]@etutor.pl
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wykonałem testu, gdy pojawiło się powiadomienie o takiej możliwości. Było widoczne kilka dni. Teraz go nie ma. Proszę o pomoc, by móc wykonać test.
R
rtelus
adrianna.wu - @rtelus Ponowne wykonanie testu możliwe jest w tym miejscu – https://www.etutor.pl/exams/placementtest. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, prosze o umozliwienie przeprowadzenia ponownego testu poziomujacego, dziekuje.
S
swidzim
adrianna.wu - @swidzim link do testu przesłałam na adres e-mail powiązany z kontem :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W kwestii ponownego przystąpienia do testu poziomującego prosimy o kontakt mailowy na adres [...]@etutor.pl :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki