ZALOGUJ SIĘ

test poziomujący - gdzie go można znaleźć

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Witam,

chiałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość ponownego wykonania testu poziomującego. Nie chodzi mi o "test powitalny". Ten drugi mogę wykonywać. Nie mogę wykonać pierwszego, a w moich testach mam oznaczone że zdobyłem z niego 1%.
E
eselu25

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Można wykonać ponownie:
"Hamburger" (te trzy poziome kreski z prawej) --> Ustawienia konta --> środkowe pole "Nauka i postępy" - "Poziom zaawansowania" i tam masz w pierwszej linijce:
Poziom określony na podstawie testu kwalifikacyjnego: – zobacz wyniki | wykonaj ponownie
darkobo
eselu25 - tak ale wlasnie tam jest test który wyswietla mi się jako "powitalny" swoją (swoją drogą nie mogę go rozwiązac ponownie) . "Poziom określony na podstawie testu kwalifikacyjnego: B1 – zobacz wyniki " Ten rozwiązywałem normalnie i mam zdiagnozowany poziom. Natomiast kiedyś wyswietlił mi się inny test jednak zaznaczyłem tylka jedną odpowiedz i go zamknalem przypadkowo.

w moich egzaminach mam takie komunikaty:

Test powitalny 2018-07-16 22:29 75%
Test poziomujący 2018-07-16 22:13 1%
- 5 lat temu
darkobo - A to ja w Historii egzaminów i testów w ogóle nie ma czegoś takiego jak Test poziomujący, tylko Testy okresowe z wykonanych lekcji i Krótki test powitalny. - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@eselu25 - skontaktowaliśmy się w tej sprawie mailowo. Pozdrawiamy :).
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mogę prosić o ponowne wysłanie wiadomości? na zaktualizowany adres email? Mail na firmowy adres najprawdopodobniej nie dotarł
E
eselu25
aleksandra.rosiek - Skontaktowaliśmy się ponownie :). - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.