ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o informację dotyczącą % realizacji lekcji pokazywany w części ogólnej?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam,
przeszłam przez słówka w tej części i kliknęłam 'dalej', nie bardzo wiem co mogłabym kliknąć zamiast tego - mimo to pokazuje mi się 0% realizacji w tej części - co jest powodem?

Pozdrawiam,
Dominika
D
dmatczak

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Trzeba dodać słówka do powtórek. Dopiero po tym będziesz miała zaliczone.
Otus
futbolowa - Albo z powtórek całkiem usunąć :) - 11 lat temu
a.kosmal - Tak jak pisał @Otus i @Futbolowa, do pełnego zrealizowania materiału w ramach list słówek konieczne jest, albo dodanie słówka do powtórek, albo jego usunięcie. Samo przeglądanie słówek nie przełoży się na 100% realizację zadania / lekcji. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może wyłumaczę to jeszcze dokładniej :P Przy każdym nowym słówku masz do wyboru albo je pominąć (np. poprzez naciśnięcie ">>" w prawym dolnym rogu, wtedy właśnie % realizacji nie powiększa się), albo dodać do powtórek (naciskając spacje) albo nacisnąć "1" i przejść do następnego wyrazu bez dodawania go do powtórek, ale powiększając % realizacji.
Ogólnie mówiąc naciskaj spacje jeśli słowo widzisz pierwszy raz lub naciskaj "1" gdy już je znasz, a cały postęp % będzie powiększać się prawidłowo ;)
C
Cztery_7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie gdy klikam "pomiń element", system nie dodaje go do powtórek, ale realizuje materiał.
wacek6713

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.