ZALOGUJ SIĘ

Czy do egzaminu można podejść tylko raz?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam, zakupiłem pakiet na portalu groupon na 12 miesięcy, zawarty w nim jest egzamin. Przynajmniej tak wynikało z reklamy. Czy mogę podejść do egzaminu tylko raz na jednym z wybranych poziomów? Czy mogę spróbować swoich sił na kilku poziomach? Pozdrawiam i proszę o odpowiedz :)
N
NikosLudwig

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Jestem pewien, że egzamin jest jeden. W ofercie nie wspomniano o egzaminach, lecz o egzaminie (l.poj.)
Resztę wątpliwości rozstrzygniesz czytając to co w zakładce egzaminy i np. https://www.etutor.pl/egzaminy/faq/
Powodzenia na egzaminie ;)
W tym miejscu to raczej użytkownicy sobie pomagają, bezpośredni kontakt z etutorem masz pod linkiem KONTAKT na dole strony.
knorwid
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W ramach wykupionego abonamentu masz prawo podejść jeden raz do egzaminu, a poziom tego egzaminu możesz wybrać. Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
Ewelina79 - A jak można podejść do tego egzaminu? Co trzeba zrobić? - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
japonskiwachlarz - Należy napisać do nas na [...]@etutor.pl z prośbą o odblokowanie egzaminu na Twoim koncie. Przepraszam za tak późny komentarz. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi ;) A żeby podejśc do egzaminu wystarczy wejśc w zakladke egzaminy i wybrac poziom na jakim chcemy zdobyc certyfikat. Pozdrawiam
N
NikosLudwig
Ewelina79 - Jak wchodzisz w zakładkę Egzaminy i klikasz "zamów egzamin", otwiera się strona z płatnym egzaminem do wyboru, a ja zakupiłam opcję z podejściem do egzaminu w cenie więc spytałam co w takim razie, gdzie i jak mam zamówić ten egzamin. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki