ZALOGUJ SIĘ

Czy jest możliwie dodawanie do swojej listy słówek również obrazów, które są przypisane do listy słów?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
K
krzysiumisiu
Poziomek - Jeżeli chcesz dodać słówko do swojej listy słówek, ustaw tę listę w opcjach jako 'domyślną' (będą tam trafiać słówka dodane ze słownika). To słówko które chcesz mieć w swojej liście znajdź w słowniku i dodaj plusikiem, będziesz je miał z obrazkiem. Nie wiem czy o to Ci chodziło ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Nie wiem dokładnie czy o to ci chodzi. Ale moim zdaniem obrazki przypisywane są automatycznie do danego słowa lub zdania.
Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzięki za pomoc. Nie oto dokładnie chodziło. Podam przykład. Chciałem dodać do moich słówek słowo długopis. Znalazłem je w słowniku, było bez obrazka. Czy mógłbym dodać swój obrazek do takiego elementu?
K
krzysiumisiu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie da rady :( Nie da się dołączać własnych obrazków.
P.S.) Do 'ballpoint pen' obrazek jest przypisany, do 'ballpen' już nie.
knorwid
Gość - Z tego wynika że należy polegać na obrazkach umieszczanych przez e-tutor. A może jednak byłaby wskazana możliwość dodawania do swoich słówek własnych obrazków? - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
knorwid - Mnie to średnio potrzebne, ale zobacz czy nie ma czasem już takiej SUGESTII. Może to jakiś pomysł. Pozdrowienia! - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję.
K
krzysiumisiu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki