ZALOGUJ SIĘ

trudne elementy nie sa takie trudne...

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
podoba mi sie funkcja w moich testach "trudne elementy". po przerobionych powtorkach na dany dzien lubie przerobic je jeszcze raz dla utrwalenia, ale tylko te ktore ocenilam na 1 lub 2. Zupelnie nie rozumiem dlaczego w pierwszym cyklu sa rowniez te elementy ocenione na 3 i 4. czy to nie mija sie z celem??? trudne elementy jak sama nazwa wskazuje powinny byc trudne, czyli te ocenione na 1 lub 2. czy nie mam racji?
chinyere
anialew - W pełni się z Tobą zgadzam. Słowa oceniane na 4 i 5 nie powinny pojawiać się tak często. Przecież to nie są "trudne elementy". Mielenie ich niepotrzebnie zabiera czas i dla mnie jest wprost denerwujące.Słówek "trudnych" jest niewiele. Pozostaje nam chyba poczekać, może coś się zmieni. Pozdrawiam serdecznie. - 12 lat temu
quantum137 - To można słowa oceniać na 5...?
Chyba mnie coś omięło...
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - Co się czepiasz. Ja tez uważam że słowo ocenione na 5 nie powinno pojawiać się tak często :p - 12 lat temu
absolwentka - A tam... nikt nie jest doskonały i pomyłki się zdarzają;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Masz rację, dlatego by temu zaradzić stworzyłem sobie dodatkowe listy słówek, także takie gdzie mam większośc swoich elementów.

Wałkuje więc dodatkowo w ten sposób:D

edit:

Tworzenie własnych list słówek z elementów już istniejących (o czym pisałem w komentarzu):

1. Wchodzimy w Moje Testy.
2. Klikamy w Dodaj Nowy Test.
3. Dajemy nazwę swojemu testowi.
4. Wybieramy jakie listy słówek mają znaleźć się w tym teście.
(dodane przez nas słówka znajdują się na końcu listy)
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak, tylko ze tworzenie takiej listy dodatkowo zabiera czas :/ a co dziwne, sama lista trudnych slowek (tam gdzie mozna wybrac czy 25, 50 itd elementow) jest tworzona poprawnie, sa tam tylko te slowka oceniane na 1 i 2 wiec dlaczego powtorki nie maga byc najzwyczajniej w swiecie tylko z tych elementow z listy?
chinyere
quantum137 - Tworzenie takiej listy zajęło mi około dwóch minut (kilkanaście tysięcy elementów).
Dodałem swego czasu po prostu wszystko co miałem.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
mceo - Dodałeś te kilka tysięcy naraz??? - 12 lat temu
quantum137 - Tak a dlaczego by nie...?
1 lista to 500 słówek, dodajesz, np. 16 i masz 8 tysięcy, potem mielisz ile wlezie:)
Ma to kilka dodatkowych plusów i jest dobrym uzupełnieniem standardowych powtórek.
PS. Pamiętaj, że tego nie musisz przerobić w 1 dzień... bo mam wrażenie, że tak myslisz:D
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
mceo - Mnie chodzi tylko o to, jak to technicznie zrobić. Bo ja dodaje po jednym słówku i zajmuje to sporo czasu. Nie wiem jak dodać od razu całą listę. Da się dodać listę słówek np. z excela? - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Quantum137 zaciekawiłeś mnie. Ciekawe jak można dodać listę w 2 minuty i to takich rozmiarów. Z uprzejmości, podzieliłbyś się tę wiedzą;) Ja mam listy w innym programie, z którego już wcześniej korzystałam, ucząc się niemieckiego. - 12 lat temu
knorwid - Zgaduję, że Quantum skorzystał z opcji Moje testy -> Dodaj nowe testy (i tu już można sobie dodać co się komu żywnie podoba ;)) Ja przynajmniej tak z tego korzystam. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Uzupełniłem wyżej bo by się nie zmieściło w komentarzu:)
edit Masz nos knorwid;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - To chyba się nie zrozumieliśmy. Tak jak wyżej opisałeś- toż ja już na to wpadłam (szkoda, że po kilku miesiącach korzystania z platformy, ale lepiej późno niż wcale). Myślałam, że jest sposób, aby dodać nową listę własnych słówek jednym kliknięciem (np. z innego programu lub excela). Tak jak jest teraz: trzeba dodawać słowo po słowie, a to zabiera czas. Myślałam, że jest coś o czym nie wiem, a niestety- szkoda. Nic. Dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam! - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Niestety dodając w ten sposób słówka trzeba się bawić w odpowiednie formatowanie tekstu by system to poprawnie rozpoznał.
Nie korzystam z tej funkconalności gdyż wymaga zbyt dużo czasu a ewentualne korekty zapewne są też czasochłonne, bo niby jak potem znależć dany element.
Pozdrawiam:)
- 12 lat temu
mceo - absolwetka chyba chodziło nam o to samo ;) Zuważyłam jednak, że można wkleić wszystkie słówka (do 500) kopiując je np. z excela do jednej rubryki (tak jak byś chciała wpisać jedno słowo) a potem wpisać tylko znak równości w słówkach. System to potem rozdziela na pojedyncze słowa.Na pewno to jest szybsze niż wpisywanie każdego słowa z osobna, choć nadal nie idealne ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki