ZALOGUJ SIĘ

Responsywność nowej wersji aplikacji / Android

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Należałoby poprawić wyświetlanie okna z powtórkami. Po wprowadzeniu nowej wersji apki wysokość elementów: górnego ze słowem/ frazą do powtórzenia i dolnego z polem tekstowym do wprowadzenie odpowiedzi nie dostosowuje się początkowo do wysokości wyświetlacza a dolny pasek menu przysłania przyciski "Podpowiedz literę" i "Sprawdź odpowiedź". Elementy te dostosowują swoją wysokość dopiero kiedy pole tekstowe staje się aktywne (po kliknięciu), a ja np. robiąc powtórki na komórce nie uzupełniam pola tekstowego tylko robię to w pamięci. W tej chwili za każdym razem muszę scrollować ekran, żeby sprawdzić odpowiedź i przejść do następnej powtórki. Jest to bardzo irytujące.
P
pebucz
darkobo - Też tak mam i pisałem już o tym w innym wątku. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione. Dodatkowo często zdarza mi się stuknąć w Profil zamiast w klawisz Sprawdź odpowiedź lub Dobrze - są za blisko siebie. Na szczęście pomaga w tym przypadku przycisk Cofnij 😏 - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dziękujemy za wiadomość - tak, jak wspomniał darkobo, mamy to już zgłoszone i działamy z ukryciem nawigacji, aby nie zasłaniała przycisków, które w powtórkach są kluczowe.
O zmianach poinformujemy w jednym wątku, żeby nie dublować tej kwestii: https://www.etutor.pl/forum/thread/1559656-Watek_eTutora_Profil_uzytkownika_i_cele_nauki_w_nowej_odslonie.html#unread
marta.kopa
Pracownik eTutor
rok temuzmieniany: rok temu
pebucz - Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby dostosowanie wysokości bloku z frazą i pola tekstowego niż ukrywanie nawigacji.
Pole tekstowe zajmuje zdecydowanie za dużo miejsca.
- rok temu
marta.kopa - Dziękujemy za sugestię. W innym wątku wspominałam o tym, że ukrycie dolnej nawigacji jest rozwiązaniem doraźnym. Pracujemy nad rozwiązaniem długoterminowym, ale na nie potrzebujemy więcej czasu. - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki