ZALOGUJ SIĘ

czy jak skończy mi się abonament a wykupie kolejny po skończeniu to usunie mi się cały postęp, lekcje, monety itd?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
czy jak skończy mi się abonament a wykupie kolejny po skończeniu to usunie mi się cały postęp, lekcje, monety itd?
P
pati11998

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Wszystko zostaje. Tylko przez okres pomiędzy skończeniem aktualnego a kupieniem nowego (jeśli wystąpi przerwa) nie będzie dostępu do funkcjonalności serwisu (powtórek, lekcji itp.).
Jedyne co tracisz to monety za regularne logowanie na serwisie - licznik się zeruje - czyli musisz sobie ponownie zapracować na to, aby co 5 dni dostawać 50 monet za to tylko, że się codziennie logujesz. Ale wszystkie nazbierane dotąd monety zostają.
EDIT
Jak się okazuje, jeśli logujesz się codziennie, to bonusu za regularne logowanie nie tracisz, nawet jeśli nie masz wykupionego abonamentu :)
darkobo
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu
adrianna.wu - Bez aktywnego abonamentu można dalej się logować, aby zbierać kolejne dni i zachować bonus za regularne logowanie :) - 2 lata temu
darkobo - Aaa , to nie wiedziałem :)
A coś jeszcze można robić? Np. przeglądać Forum? Pisać na Forum?
- 2 lata temu
adrianna.wu - Bez aktywnego abonamentu można zapoznać się z treścią wątków na Forum. - 2 lata temu
londynwarszawianka - Mam pytanie odnosnie abonamentu; czy moge oplacic go teraz za nastepny rok? Widzialam oferte promocyjna, z ktorej chce skorzystac. - 2 lata temu
darkobo - LW - możesz. Abonament przedłuży Ci się o okres, który wykupisz. Przynajmniej jeszcze do niedawna tak było.
Np. aktualny kończy Ci się 14 października 2022 r.. Wykupujesz teraz rok i masz przedłużenie do 14 października 2023 r.
- 2 lata temu
londynwarszawianka - Dziekuje za odpowiedz :) - 2 lata temu
adrianna.wu - Potwierdzam, nowy abonament przedłuży ważność aktualnego abonamentu (dotyczy użytkowników indywidualnych, nie firmowych). - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki