ZALOGUJ SIĘ

Dotyczące lekcji .."nie . Chciałabym zacząć naukę od podstaw . Trochę trudno mi poruszać się po stronach z lekcjami, nie jestem biegła na komputerze

12 lat temu
T
Tosiatorun
dania57 - najlepiej zacznij od zakładki POMOC tam znajdziesz najbardziej potrzebne informacje jak poruszać się no etutorze. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Tosiatorun - Bardzo dziękuje,ze mnie ktoś zauważył ! Już się cieszę, ze w razie czego są chętni do pomocy..... Może wreszcie opanuje ten mimo wszystko piękny język ! - 12 lat temu
Ewa_G1967 - jestem już tutaj sporo i tak życzliwych ludzi jak na tutorze nigdzie nie znalazłam;)) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Proponuję Ci Tosiu abyś zaczęła swoją przygodę z językiem od Lekcji od poziomu A1. Gdy tam wejdziesz będziesz wszystko wiedziała co robić po kolei. Dopiero później proponuje przejeść do Słówek i Ćwiczeń ewentualnie Moje testy.
Tak więc wejdź w zakładkę: "Lekcje" druga opcja po lewej stronie (pomarańczowy pasek).
Powodzenia!!! GOOD LUCK!!
ps/ Jak czegoś nie będziesz wiedziała pytaj śmiało zawsze się znajdzie ktoś kto Ci pomoże!!!
Ewa_G1967
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Tosiatorun - Dziękuje Tobie Ewuniu za podpowiedź ! Pewnie takich miłych i chętnych spotkam tu wiecej..... Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki