ZALOGUJ SIĘ

Czy jest gdzieś dostępna gramatyka w formie "do druku" zawarta w omawianych lekcjach?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Po pewnym czasie zauważyłem ze coś tam z pamieci umyka jeśli chodzi o gramatykę. Chciałbym mieć możliwość przejrzenia sobie przerobionego materiału najlepiej w formie papierowej a jednocześnie nie chcę korzystać z innych książek z gramatyką (uważam ze całkiem fajnie i zwięźle jest to u was wytłumaczone). Interesują mnie dosłownie te same karty z wyjaśnieniem gramatyki co podczas lekcji ale z możliwością druku - najlepiej gdyby można było wydrukować całą gramatyke danego poziomu.
T
twh

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Raczej nie. eTutor to jednak aplikacja do interaktywnej (!) nauki języka. Jedyne co można wydrukować to chyba tylko fiszki. Można też w trakcie nauki robić sobie na bieżąco zrzuty ekranu z gramatyką.
T
tlstar
dhuode - Niekoniecznie tylko zrzuty. Wystarczy zaznaczyć tekst, który nas interesuje i wcisnąć przycisk drukuj (np. używając prawego klawisza myszki, tam się pojawia opcja drukuj). Drukuje się wszystko to, co masz zaznaczone PLUS informacja o numerze lekcji, z której zagadnienie pochodzi. Przetestowane. :)) - 3 lata temu
tlstar - Ależ to akurat jest też oczywiste. Przynajmniej powinno być oczywiste dla każdego korzystającego z przeglądarek internetowych. Każdy tekst po zaznaczeniu na dowolnej stronie www można sobie wydrukować. Ale dobrze że o tym wspomniałeś.
BTW: i + ode mnie i rozumiem, że to nie ty wyminusowałeś moją (chyba jednak) merytoryczną wskazówkę. A szczerze powiedziawszy to nie wiem co w niej jest nie tak? :-)
- 3 lata temu
dhuode - @tlstar Ja myślę, że może jednak nie dla każdego jest to oczywiste, z tego też powodu pozwoliłam sobie uzupełnić Twój wpis. Zakładam, że z eTutora korzystają osoby w różnym wieku i o różnym poziomie obycia z komputerem. Gdybym np. wykupiła mojej mamie dostęp do platformy, to z samą obsługą eTutora poradzi sobie bez problemu, ale już "sztuczek" typu zrzut ekranu czy drukowanie z przeglądarki znać nie będzie. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
dhuode - Jeszcze odnosząc się do kwestii plusów i minusów, to jeżeli wziąć pod uwagę, że ode mnie dostałeś plusa, minusy musiały być przynajmniej dwa ;))

A tak już zupełnie na poważnie, to nie rozumiem, czym się kierują osoby, które minusują odpowiedzi, szczególnie, jeżeli są na temat i nie zawierają nieprawdziwych informacji.
Mnie też nie każdy wpis tutaj się podoba, nie z każdą opinią się zgadzam, ale szanuję prawo każdego do wypowiedzi i co najwyżej mogę nie dać "plusa".
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To nie jest głupi pomysł.

1. Etutor powinien wydać książkę z gramatyką i swoimi ćwiczeniami, wówczas ta książka promowała by ten portal.
Sam bym kupił parę takich podręczników dla mojej rodziny.

2. Na Etutorze bardzo ciężko jest znaleźć interesujące nas zagadnienie gramatyczne.

3. Nic nie przeszkadza aby łączyć naukę online z tradycyjną papierową.

O ile preferuję do czytania normalnego ebooki, to podręczniki wolę papierowe, można na nich robić notatki, podkreślać, zakreślać, postawić kawę...
piotr.grela
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
twh - dokładnie - też mam wrażenie ze ciężko odszukać interesujące tematy gramatyczne.
Dlatego troche podrukowałem na zasadzie kliknięcia "drukuj" na danej stronie ale nie ma to wyglądu, marnuje się dużo papieru i troche zabawy jest zeby tak jeden poziom wydrukować... spisu treści nie ma... Książki pewnie nie wydadzą ale moze zrobią jakąś formę udostępnienia do druku tych materiałów - mi tego najbardzie tu brakuje... czasami juz oczy boją i wolę przejrzeć coś papierowego przy kawie
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.