ZALOGUJ SIĘ

chce sie was o cos poradzic i prosze o mala pomoc

12 lat temu
robie zadania z nagran glosowych a ze mam bardzo wolny net i wtedy strasznie zle slychac i takich cwiczen nie moze nikt ocenic a bardzo bym chciala wiedziec czy dobrze wymawiam i nie robie bledow w jaki inny sposob moge robic takie zadania i wysylac do oceny? bo wlasnie pare osob napisalo mi ze nie slychac wcale moich nagran co mam zrobic? n arazie innej nie mam mozliwosci aby miec lepszy i szybszy net
ggosia84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Obawiam się Gosiu, że ten szybki net jest do tego konieczny, może e-mail do pomocy etutor mógłby pomóc. Może znajdą na to jakieś rozwiązanie:):)
spirulinka
ggosia84 - ale jak np innych slucham tzn cwiczen glosowych to jest Ok i zadnych trzaskow nie ma tylko u mnie - 12 lat temu
dania57 - spróbuj zmienić przeglądarkę. Ja takie trzaski miałam Exploner a na Mozilla nagrywam bez trzasków. - 12 lat temu
ggosia84 - ja mam wlasnie Mozille - 12 lat temu
spirulinka - Sprawdź też wtyczki,ja bez jednej w ogóle nie mogłam odtwarzać nagrań .:)wtyczki sprawdza się w -menager urządzeń-. trzaski mogą pochodzić z braku jednej z nich. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - raczej mam wtyczki moze rzeczywiscie napisze do etutor i mi cos poradza - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W tekście o reputacji jest takie coś:
100 punktów - załączanie plików do pytań i odpowiedzi

W związku z tym nasuwa mi się takie rozwiązanie: nagrywać swoje teksty przy pomocy jakiegoś programu, który masz na swoim komputerze (na bank coś takiego masz, w Windows to jest Rejestrator dźwięku, w innych systemach też coś takiego będzie), zapisać w formacie mp3 i wysłać na jakiś darmowy hosting, a tutaj podać linki w pytaniu. Kto będzie chciał odsłuchać twoje nagrania, ten sobie je pobierze.
Ewa-Sally
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ggosia84 - Ok dzieki za pomoc chociaz nie jestem pewna czy mam cos takiego raczej chyba nie bo mam windows vista - 12 lat temu
Ewa-Sally - Poszukaj w Akcesoriach, a jak nie ma to coś znajdziesz w necie :) np. Audacity - darmowy, prosty a bardzo dobry programik :) - 12 lat temu
ggosia84 - Ok dzieki wielie za pomoc - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki