ZALOGUJ SIĘ

Zwiększenie liczby powtórek w dziale powtórki

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Korzystam z etutor dopiero tydzień i nie bardzo ogarniam jeszcze systemu.
Jest możliwość zwiększenia liczby powtórek? Przy dodanych 200 nowych słowach wdg. kalendarza pokazuje mi,że mam powtarzać po 3 słowa dzienie, w inny dzień wcale, w inny 1. Chyba trochę się to mija z celem. Jest możliwość ustawienia np 50 dziennie?100 dziennie?
L
latorio2
ang-nsw - Ucz się dalej systematycznie codziennie, wkrótce będziesz narzekać na nadmiar powtórek. Staraj dodawać, w każdym dniu, stałą ilość nowych elementów do powtórek. Powodzenia! - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Wejdz w swoj profil -----> ustawienia konta -----> nauka i postepy -----> ustawienia nauki i powtórek

Tam mozesz zmienic czestotliwosc powtórek z normalnej na wysoką.

Ostrzegam tylko, ze skoro korzystasz z etutor dopiero od tygodnia to dopiero z czasem, wraz z dodawaniem nowego slownictwa i przerabiania nowych tematow, bedziesz miał/miała tych powtórek coraz wiecej. Jeszcze przyjdzie taki czas ze bedziesz wyklinał/wyklinała czas, w ktorym zadałeś/zadałaś to pytanie na forum, ze powtórek jest za mało haha :D
avayorica
latorio2 - Dziękuje za odpowiedź:) Zatem nie będę zmieniał ustawień tylko pododaje nowe słownictwo - 3 lata temu
tlstar - ... a dodatkowo poza głównym mechanizmem Powtórek możesz przerabiać niektóre elementy dodane przez ciebie do powtórek w opcji: główne menu - Słówka - Twoje słówka lub Powtórki specjalne - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nominuję ten wątek jako Temat Roku na forum ;D
N
netis7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zwiększyłem częstotliwość powtórek do "częste" i nadal mam bardzo małe ilości słów. Dziennie dodaje okolo 50 nowych słów .
L
latorio2
dhuode - Dodając 50 słów dziennie, bardzo szybko osiągniesz poziom, który nie każdemu odpowiada (a śmiałabym nawet stwierdzić, że niewielu). Nie wiem, ile masz teraz powtórek dziennie. Dla mnie taka "duża" ilość to około 200 - potrzebuję na to 45 minut.
Z doświadczenia wiem, że w którymś momencie powtórki dochodzą do poziomu, który jest Twoją granicą i nadal rosną, skutecznie ją przebijając. Jedynym ratunkiem jest wtedy zaprzestanie dorzucania, a potem zmniejszenie częstotliwości powtórek.
Zerknij sobie na kalendarz powtórek i przejrzyj - zobaczysz, ile masz zaplanowane na najbliższe dni. Na miesiąc do przodu nie warto patrzeć, bo i tak nie zobaczysz tam tego, co dorzucisz w międzyczasie.
- 3 lata temu
paulinawit97 - latorio2 - Aktualnie ma Pan 968 nowych elementów. Żeby mogły one trafić do ogólnego modułu powtórek, w pierwszej kolejności musi Pan nadać im pierwszą ocenę i dopiero wtedy zostaną one zaplanowane na dany dzień. Czyli:

1. Dodajemy elementy do modułu powtórek.
2. Nadajemy im pierwszą ocenę.
3. Powtórki zostaną zaplanowane przez system.

Więcej informacji na temat działania funkcji można otrzymać w tym miejscu - https://www.etutor.pl/help/repetitions - zachęcam do zapoznania się z sekcją pomocy, ponieważ dokładnie wyjaśnione jest tam działanie systemu :)
- 3 lata temu
latorio2 - to by wiele tlumaczyło.. dziękuje za sugestię:) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki