ZALOGUJ SIĘ

Jak zmotywować mlodych ludzi do nauki na Etutorze

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Chciałbym moje 3 bratanice zmotywować do nauki na Etutorze, tylko nie za bardzo wiem jak.
Obiecałem im małe kieszkonkowe wypłacać co miesiąc, tylko jeden warunek muszą się uczyć codziennie przez 15 minut.
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Proponuję żebyś porozmawiał z nimi i zaproponował im naukę angielskiego poprzez to co lubią. Lubią czytać bajki, są jakieś na poziom a2 itd. Tak samo jak lubią jakieś inne książki, też są porobione na odpowiednie poziomy.
Jak by mi ktoś płacił nawet 20 zł dziennie, to by mnie to może zmotywowało, ale niekoniecznie do skupienia się na tym, tylko na zaliczeniu 15 minut.
B
budyn1211

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

moga traktowac to jako wyzwanie. sa tu rozne gry itd itp takze moze moglaby je przekonać tez mala rywalizacja. ja osobiscie tak to traktuje. chocby to ile dni pod rzad sie ucze :P
D
dominikalukomska
piotr.grela - Ta młodsza jest w trzeciej klasie mogłaby się uczyć poprzez gry. Starsze 7 klasa mogłyby robić lekcje z poziomu A1, A2 - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po 150 dniach ile dni się uczę nie robi na mnie wrażenia, poza tym, że czasami wchodziłem na odwal się żeby dzień zaliczyć.
Brakuje mi prostych gier 1 vs 1, jakiś wisielec, ale 2 gracze sami wymyślają sobie na wzajem hasła.
B
budyn1211

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki