ZALOGUJ SIĘ

Czy możecie polecić jakiś kurs konwersacji online z angielskiego?

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Chciałabym poćwiczyć bardziej praktycznie język angielski i dodatkowo zapisać się na jakiś kurs online najlepiej z native speaker. Czy możecie coś polecić? W sieci jest tego tyle, że zawrót głowy, a ja bym chciała coś sprawdzonego.
iluvia78
piotr.grela - Jeżeli jesteś stanu wolnego i nie masz nic przeciw portalom randkowym, skorzystaj z jakieś aplikacji. Można za darmo podszkolić swój język z naitivem :-)
Kiedyś popularne były Chatroomy tematyczne na różnych portalach np. na Yahoo.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Cześć,

Kilka lat temu miałem ten sam problem. Mi pomógł gumtree. Jak wpiszesz "Native Speaker" to wyszuka 350 osób - link poniżej. Na pewno znajdziesz kogoś w swojej okolicy, a jeśli bierzesz pod uwagę rozmowy telefoniczne zamiast spotkanie off-line to wybór jest ogromny. Ceny też nie są wygórowane.

Mi to bardzo pomogło. Konwersacje z native speaker-em uczą naturalnego języka, ale warto żebyś był B2 lub C1 zanim zaczniesz

Powodzenia
Dawid


https://www.gumtree.pl/s-nauka-i-edukacja/v1c9063p1?q=native+speaker
D
Dawid.Lukasz.Kowal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za podpowiedź. Zobaczę tam ale jak ktoś ma jeszcze jakieś namiary to będę wdzięczna.
iluvia78

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

eTutor przygotowuje własny program konwersacji. Właśnie wypełniałem ankietę w tej sprawie. Dla uczących się na tej platformie może to być ciekawa opcja. Pytanie tylko jaką ustalą stawkę...
N
netis7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli stawka nie będzie niska to prawie nikt z tego nie skorzysta. Ja też wypełniałem ankietę i zaznaczyłem ten aspekt jako jeden z najważniejszych.
F
Foxymf
Haku92 - Jezeli bardzie warto to zaplace nawet wiecej! :)
A jak ktos zaluje zaplacic. To niech chodzi na prywatne korepetycje...
Nie moge sie doczekac !
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki