ZALOGUJ SIĘ

Co się stanie z zebranymi punktami po zakończeniu abonamentu?

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Co się stanie z punktami, jeśli nie przedłużę abonamentu? Czy pozostaną na koncie?
C
Chrizzy
parseq - A dlaczego mieliby Ci je zabrać? To byłoby słabą motywacją do powrotu! - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Pozostaną :-)
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja mam kłopot pół roku temu miałam abonament na trzy miesiące z gazety później za zdobyte punkty zdobyłam kurs say it Na 60 dni- teraz zdobyłam ponad 2000 punktów .Dlaczego nie mogę wykupić Zanie abonament na siedem dni oraz nie mogę zadać pytań dlatego podpięłam się pod odpowiedź-Może ktoś przeczyta i odpowie mi Hela 77 77
H
Hela7777
tlstar - Nie ma abonamentu na 7 dni. Można tylko "za monety" o 7 dni PRZEDŁUŻYĆ posiadany już abonament. Co do forum, to o ile pamiętam, można korzystać bez aktualnego abonamentu wyłącznie "biernie". - 4 lata temu
Hela7777 - To w sumie punkty nie bardzo się przydają -trzeba i tak i tak wykupić abonament, szkoda-Rozumiem że korzystać z pierwszych lekcji każdego poziomu można jak również z odblokowanych lekcji specjalnych -stale czy przez jakiś czas? - 4 lata temu
dhuode - @Hela7777, myślę, że ktoś powinien uświadomić Ci pewną rzecz (i chyba zgłosiłam się na ochotnika :) ; eTutor to płatna platforma do nauki języka.
Tak to już w życiu jest, że jeżeli chcesz dostać coś porządnego, wartościowego, dobrej jakości, to zazwyczaj musisz za to zapłacić (czyli - jak w tym przypadku - wykupić abonament). ETutor oferuje okresy próbne, możesz sobie coś tam dokupić/przedłużyć za monety, ale zasadniczo bez wykupionego abonamentu za wiele tutaj nie podziałasz.
Nie traktuj tego, proszę, jak jakiejś złośliwości z mojej strony. Po prostu realia są takie, że większość programów/aplikacji do nauki języka nie jest bezpłatna, a przynajmniej nie w bardzo okrojonej wersji.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki