ZALOGUJ SIĘ

wyszukiwarka potrzebnych watkow, notek gramatycznych

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam,

jesli ten watek juz byl, to z gory bardzo przepraszam, ale bardzo by mi sie przydalo wyszukiwanie notek, informaci gramatycznych. W tym momencie potrzebuje inf o Relative clauses ale nie moge ich znalezc, nie wiem na jakim poziomie zostaly one umieszczone. Po za tym, notki nie sa w porzadku alfabetycznym i jest ciezko przeszukiwac kazdy poziom. Bardzo mozliwe, ze po prostu nie wiem jak to robic zeby bylo latwiej. Jesli jest taka mozliowosc, prosze o informacje jak mam latwej wyszukiwac informacji dotyczacych materiaow zawartych w kursie. Z góry bardzo dziekuje ;)
L
lajna91
Gość - Cześć,
najszybciej chyba będzie wyszukać podane przez ciebie zagadnienie poprzez wejście w hamburgera ( 3 kreski w prawym górnym rogu) → szukaj w serwisie i wpisać interesujący się temat w wyszukiwarkę ( nazwę angielską lub polską danego zagadnienia) a potem przefiltrować według lekcji ( druga opcja z tam dostępnych).
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Cześć!

Zachęcam w tym przypadku do skorzystania z poniższego modułu gramatycznego - https://www.etutor.pl/grammar - znajduje się tutaj lista wszystkich elementów gramatycznych, które pojawiają się w lekcjach :)

Mam nadzieje, że informacja okaże się pomocna.

Miłego dnia.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki