ZALOGUJ SIĘ

Telewizja angielska brytyjska do sluchania w internecie, linki do strony platnej lub bezplatnej

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam !!!

Mam ogolnie takie pytanie. Czy ktos ma z Was linki do strony do brytyjskich kanalow telewizyjnych ?- moga byc platne. Chodzi mi o to, ze nie mieszkam na terytorium UK, ani Polski. Mieszkam w Niemczech przy granicy holenderskiej. Jesli znacie linki do Jakis stron bezplatnych lub platnych, gdzie sa kanaly brytyjskie do ogladania, to bylbym wdzieczny jak ktos by je podal. Z gory mowie, ze w domu mam rower stacjonarny i zeby polaczyc pozyteczne z przyjaznym, podczas jazdy rowerem ogladalbym brytyjska TV w sam raz do nauki jezyka. Z gory zaznaczam, ze interesuja mnie tylko strony internetowe

Z powazaniem

HARUNEL
H
HARUNEL
Zapiety - BBC, przez stronę da się słuchać wszystkich stacji radiowych, a nawet konkretnych audycji, publikują też swoje programy w formie podcastów np. na spotify. Czasami słucham bbc w pracy. Nie wiem jak z TV ale podejrzewam, że sporo materiałów jest dostępnych. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jeśli masz kablówkę albo satelitę to na pewno masz Euronews i BBC , a także CNN jak dopłacisz klilka euro będziesz miał SKY News. Sprawdź też ustawienia dekodera/TV czasami można zmienić język wiadomości. Załóż sobie netflixa i spotify tam jest mnóstwo audycji, podcastów czy filmów brytyjskich -dobierasz sobie do woli czy chcesz mieć z napisami polskimi, angielskimi, itd.
D
dawid34

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli znajdziesz coś przeznaczonego wyłącznie dla rynku brytyjskiego, to mimo zapłaty mogą Ci tego nie udostępnić lokalizując Twój bieżący adres IP (adres internetowy). Wówczas trzeba będzie dołożyć kilka euro miesięcznie na taki serwis, który udaje, że się jest w innym, wybranym z listy, kraju (GB, USA, D, PL, ... ).
Taki sposób prowadzi również do zmiany proponowanych treści przez Netflix.
parseq
piotr.grela - Daniel masz racje trzeba VPNa.
Proponowane ceny biletów lotniczych przez przewoźników też są różne w zależności skąd bookujemy bilety.
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki