ZALOGUJ SIĘ

Modyfikacja wielkości czcionki

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Mój problem to brak możliwości zmiany rozmiaru czcionki w przeglądarce i aplikacji mobilnej na telefonie.
Specjalnie aby mieć duży obraz kupiłem tablet 8". Powtórki robię w tramwaju,
Po uruchomieniu aplikacji lub strony etutor.pl przez przeglądarkę czcionka ma podobny rozmiar jak na komórce.
W efekcie na tablecie mam 2 duże białe panele-tekst zajmuje ich mały fragment.

Przydała by się opcja zmiany rozmiaru czcionki.

Czy mogę prosić o taką funkcjonalność?
kktm
piotr.grela - kktm może lepiej wizualnie będzie wyglądała a Etutor aplikacja na większym tablecie? Zaraz sam sprawdzę...
Tak jest jak kktm mówi...
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

A sprawdzaliście czy nie ma możliwości skalowania rozmiaru czcionki bezpośrednio w Windows?
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kktm masz tablet na Androidzie czy z systemem Windows? Ja mam z Windowsem i nie ma najmniejszego problemu, aby zmienić czcionkę w przeglądarce (np. Vivaldi) - przed chwilą zresztą to sprawdziłem, bo nie dawało mi spokoju.
Jeśli masz z kolei Androida to możesz zmienić czcionkę również w przeglądarce (np. Chrom) - jeśli nie wiesz jak to daj znać - pomogę.
F
Foxymf
kktm - Hej Foxymf mam androida i tu są problemy.

Co do rozmiaru czcionki to wiem jak ją zmienić :)

Kwestia jest inna, ta zmiana nie obejmuje czcionki na stronie etutor. :(
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A próbowałeś w przeglądarce Chrome? Ja próbowałem i czcionka na stronie etutor się też zmienia u mnie.
F
Foxymf

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Próbowałem, nie działa.

Okno powtórek, mają wyświetlać się dwa panele "pytanie" i "odpowiedź" na ekranie. Bez przewijania.
Czcionka powinna być duża i czytelna, tak nie jest.
Na telefonie wygląda to jak najbardziej poprawnie ok, na tablecie rozkład okien jest ten sam, ale czcionka jest mała. Tekst zajmuje mało miejsca.

Tak nie powinno być.

Rozdzielczość telefonu i tabletu to u mnie HD. Teoretycznie powinno wyświetlać się to samo a tak nie jest.
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki