ZALOGUJ SIĘ

Zmiany koloru i czcionki w aplikacji na telefon

2 miesiące temuostatnia aktywność: 3 tygodnie temu
Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego zmieniono kolor przycisku Check w powtórkach na wściekle pomarańczowy ?
Zmieniono także czcionkę na mniejszą.
Powinna istnieć możliwość konfiguracji takich elementów, a nie uszczęśliwianie na siłę.
P
pawpis

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Kolor to dla mnie pikuś (Pan Pikuś ;) ), ale zmieniając wielkości czcionki to chyba Dyrekcja chce odstraszyć nieco starszych użytkowników. Albo młoda wiekiem Dyrekcja nie wie, jaki wpływ na wzrok ma numer PESEL. Albo ma jakieś układy z salonami optycznymi [żarcik]. A w ogóle, to po co seniorzy mają się uczyć języków obcych?! Wnukami niech się zajmą i tyle :P .
darkobo
Konwalia-Majowa - Tak, na laptopie polskie tłumaczenia zdań są pisane najmniejszą dostępną czcinką. Osoby słabiej widzące i uczące się wieczorem, zmęczone po pracy mogą mieć problem. W dodatku są to szare litery na szarym tle. - 2 miesiące temu
problemat - @Konwalia-Majowa trzcinką* - miesiąc temu zmieniany: miesiąc temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zmiany w kolorze są nie tylko na telefonie ...właśnie odpaliłam laptopa i też jest ten "wściekle pomarańczowy" kolorek.
Ostatnio jest bardzo dużo zmian w krótkim czasie i to zaczyna mnie zniechęcać czy warto tu być . Mnie najbardziej denerwuje kalendarz powtórkowy który był na pasku postępów a teraz muszę ciągle zamykać stronki aby się dostać (sic..)
spajk
2 miesiące temuzmieniany: 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiosna idzie. Trzeba odświeżyć wygląd mieszkania, znaczy się aplikacji/strony internetowej. Taki pięknie pomarańczowy przycisk zachęca również do rozpoczęcia/kontynuowania lekcji.
j_pawlowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

OMG - kto wymyślił ten bijący po oczach kolor na dekorację etutora? MASAKRA - nie idzie się skupić na nauce. PROSZĘ O POWRÓT DO DELIKATNIEJSZYCH KOLORÓW.
E
EwaKuras

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram. Ten wściekły pomarańcz zabija oczy :(
dhuode

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najpierw Państwo z eTutor pousuwali przydatne funkcje i zrobili to wielkie oknisko, żeby zwiększyć koncentrację na nauce. Teraz dowalili wściekły kolorek, który szczególnie w trybie nocnym wybija z rytmu oraz pozmniejszali czcionki. Już dawno sugerowałam, żeby nie grzebali więcej w layoucie, a zajęli się kontentem, bo diki negatywnie odstaje od innych słowników.
Marg-g

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chcieliśmy poinformować, że widok platformy jest identyczny dla wszystkich użytkowników, nie ma możliwości jego zmiany według własnych preferencji — bardzo nam przykro. Nie mieliśmy na celu ograniczać dostępu dla jakiejkolwiek grupy naszych użytkowników. Aktualnie testujemy nowy wygląd graficzny, z tego powodu przekazana przez Wasza opinia jest bardzo ważna i pomocna dla nas. Analizujemy wszystkie uwagi i będziemy dostosowywać zmiany tak by spełnić oczekiwania większości użytkowników :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jestem za powrotem do starej wersji
j.samoszak
elderflower - Ja również jestem za powrotem do starej wersji, ale z doświadczenia wiem, że etutor raczej nie bierze pod uwagę tego co myślą użytkownicy. Nie jest to pierwszy raz, kiedy wprowadzone zmiany zostały oprotestowane i skończyło się na tym, że trzeba było się przyzwyczaić... albo zrezygnować. - miesiąc temu
MyroslavaRozbytska18 - Jak wspominaliśmy wcześniej, aktualnie testujemy nowy wygląd graficzny. W celu jego ulepszenia wciąż zbieramy opinie użytkowników, ponieważ chcemy, żeby nauka na naszej platformie była nie tylko pożyteczna, ale również przyjemna. Dziękujemy za Wasze opinie - każda z nich jest dla nas ważna.

Jednak dostosowanie się do indywidualnych preferencji każdego użytkownika oraz wdrożenie wszystkich sugestii nie jest możliwe z przyczyn technicznych. Dlatego staramy się wprowadzać zmiany, które spełnią oczekiwania szerszej grupy odbiorców. Będziemy wdzięczni za cierpliwość, wyrozumiałość i dzielenie się swoimi opiniami - będzie to pomocne w ulepszeniu naszej platformy.
- miesiąc temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mając na uwadze Waszą opinię w ostatnim czasie pracowaliśmy nad pomocnymi poprawkami. Wczoraj udostępniliśmy zmiany między innymi poprawa kontrastów i zmiana kolorów przycisków. Mamy nadzieję, że dzięki nim odbiór wizualny platformy będzie przyjemniejszy :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za uwzględnienie naszych uwag co do kolorystyki i czcionki.
Od razu zdecydowanie lepiej.
😊
P
pawpis

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.