ZALOGUJ SIĘ

Jak przywrócić poprzednią wielkość czcionki?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Podczas robienia powtórka czcionka zdania/słowa które ja wpisuje stała się dużo mniejsza niż czcionka prawidłowej odpowiedzi. Jest to bardzo nie wygodne ponieważ kiedy w zdaniu nie mam jednego słowa nad drugim to ciężko mi wypatrzyć gdzie jest błąd. Czy wie ktoś jak wrócić do poprzedniego rozmiaru czcionki?
M
moreletrelee
ewa159 - Mamy swoją czcionkę z powrotem:-)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam, przykro mi, ale to zmienił serwis, i każdy ma tak samo od pewnego czasu. Być może pomoże apel do serwisu.

Pozdrawiam.
?
Gość
Janina21 - Zgłosiłam sugestię do serwisu, bo mi to też przeszkadza - 10 lat temu
askawska - Ja też zgłosiłam. Nie podoba mi się ta nowa czcionka. Blada, chuda... - 10 lat temu
ewa159 - I ja dołączyłam się do grona niezadowolonych, zgłaszając serwisowi stosowną sugestię.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. W najbliższych dniach zastosujemy zmiany, które sprawią, że czcionka odpowiedzi będzie miała taką samą wielkość krój i pogrubienie, co czcionka poprawnej odpowiedzi (powrócimy do starego wyglądu powtórek).
Pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
Gość - Cieszy fakt, że serwis reaguje pozytywnie na sugestie użytkowników.

Pozdrawiam.
- 10 lat temu
ewa159 - Chwalebne jest również i to, że serwis nie obstaje przy swoich "jedynych i słusznych" propozycjach, lecz faktycznie bierze pod uwagę zdanie użytkowników.
Bardzo mi się to podoba:-)
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Ewelina79 - Super, bo mi też ta czcionka nie pasuje, zdecydowanie lepiej było wcześniej. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki