ZALOGUJ SIĘ

11.10.2019r opłaciłem roczny "Kurs Travel English" /109 zł./, do dziś go nie otrzymałem. Co się stało? Dlaczego jeszcze Go nie ma? Gzie mam go szukać?

5 lat temuostatnia aktywność: 4 lata temu
11.10.2019r opłaciłem roczny "Kurs Travel English", do dziś go nie otrzymałem. Co się stało? Gzie mam go szukać?
D
dyro

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Hi dyro- U góry ekranu kliknij na LEKCJE! Otworzy się tabelka (kliknij na strzałkę w dół) z wieloma kursami (u mnie tak jest) , a potem kliknij na Travel English. A jeżeli chcesz sprawdzić "Twoje zakupione kursy" to kliknij na hamburgera z prawej strony ekranu : Hamburger/ potem z listy wybierz "Ustawienie konta"/ potem wybierz "Abonamenty" zakupione kursy.
Powodzenia
jerzy_pozoga
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
jerzy_pozoga - Hi- a gdyby TAM nie było twojego ,nowego zakupionego kursu, to już należy przesłać wiadomość do Et na [...]@etutor.pl z wiadomością o takowej zapłacie. https://www.etutor.pl/informacje/kontakt - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ma na co czekać, jeśli zapłaciłeś online, np. kartą, blikiem to kurs jest uruchomiany natychmiast 5 minut tego samego dnia; zwykły przelew maksymalnie 3 dni.

Pisz do Pani Aleksandry, sprawę wyjaśni szybko, kulturalnie, skutecznie. Powodzenia.
abmmichal
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry, potwierdzamy, że skontaktowaliśmy się w tej sprawie mailowo :) Pozdrawiamy serdecznie!
aleksandra.rosiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.