ZALOGUJ SIĘ

Przełam strach przed mówieniem - po prostu Say It!

06.12.2018

Powrót do listy wpisów

Boisz się mówić po angielsku? Nasz nowy kurs Say It! pomoże Ci przełamać ten strach. Nagrania native speakerów i ćwiczenia pomogą Ci nauczyć się poprawnej angielskiej wymowy i porozumiewać się z dużo większą swobodą.
 

Pustka w głowie, milczenie i zdenerwowanie – bardzo często reagujemy w ten sposób, kiedy ktoś zapyta nas o coś po angielsku. Dzieje się tak dlatego, że nie używamy języka obcego na co dzień i nie jesteśmy z nim oswojeni. Nie jesteśmy pewni, czy dobrze zrozumieliśmy pytanie i boimy się, że nasza wymowa  jest niepoprawna. Najnowszy kurs, który dla Was przygotowaliśmy, będzie dodatkowym wsparciem w rozwiązywaniu takich problemów. Jest dostępny już teraz w naszym sklepie (za monety zdobyte za naukę). 
 

Say It! składa się z serii ćwiczeń i notatek, dzięki którym możecie pracować nad poprawną wymową, odsłuchując nagrania native speakerów i powtarzając za nimi poszczególne słowa, konstrukcje i zwroty.
 


Kurs składa się z 46 pogrupowanych tematycznie lekcji. Możecie przesłuchać i przećwiczyć słownictwo związane z popkulturą, branżą spożywczą i komputerową, a także poznać nieco dyskurs naukowy. Pokazujemy Wam także, jak wymawiać określone skróty i co one oznaczają oraz jak poprawnie wypowiedzieć trudne imiona czy nazwiska.
Temat „Brytyjski kontra amerykański” przedstawia z kolei różnice w wymowie wyspiarzy i mieszkańców kraju za oceanem, abyście wiedzieli, że londyński tomato  i nowojorski tomato  różnią się od siebie.


Say It! pomoże Wam przełamać barierę w mówieniu po angielsku i sprawi, że będziecie porozumiewać się dużo bardziej swobodnie. Strach przed mówieniem zniknie bezpowrotnie. Kurs jest dostępny już od dziś na naszej platformie. Można go kupić za monety zdobyte w grywalizacji.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij