ZALOGUJ SIĘ

gdzie mogę znaleźć testy z gramatyki online?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Chodzi o pytania po angielski.
Teksty papierowa mają poważaną wadę, nie można od razu sprawdzić poprawości swojego myślenia.
G
graham

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Polecam aplikacje na Androida 5555 tests
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam: https://www.engvid.com/topic/grammar/
Wybierasz jakieś zagadnienie po czym możesz obejrzeć tutorial a następnie rozwiązać quiz.
milesky

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, takich testów faktycznie mi też brakuje na etutor.pl

Ciekawe czy etutor coś w takim kierunku szykuje?
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi graham- ja, ze swojej strony polecam zabójczy test "in English Grammar".
Strona owa jest redagowana przez studentów wielu narodowości i tu jest potrzebna bardzo dobra znajomość wyuczonej gramatyki. Możesz się zapisać do "Join our free". Ja, na podstawie owego i kilku testów, przyznaję się do potrzeby nauki i długiego pobytu na naszym Et.
https://www.tolearnenglish.com/placement-test.php
............
I życzę powodzenia w nauce wszystkim chętnym do testowania się! Program jest zaiste bogaty.
Pozdrawiam.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na Androida darmowa aplikacja: Grammar Test. Interface spartański, do opanowania w 60 sekund.

Polecam "General test" w trybie Beginner / Advanced. Jest tam 2 x 45 zestawów testowych każdy po 50 zadań. Raczej nie da się tego wyuczyć na pamięć, nawet przy wielokrotnym podejściu. Po teście można obejrzeć wyniki i doczytać krótkie wyjaśnienie (po angielsku).

etutor ocenia mnie na B1.
Grammar Test daje mi 42/50 (część Beginner) i 34/50 (część Advanced).
parseq
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu
tlstar - Oprócz tego można znaleźć w sieci wiele innych tego typu testów. Lepszych i gorszych :-) - 5 lat temu
parseq - Grammar Test sprawdza na poziomie Beginner aspekty gramatyczne, których albo nie ma na eTutor w A1/A2 albo mi umknęły.
Tak czy owak nie będzie Wam łatwo uzyskać 50/50 trafień. Jeden test robi się 10 minut, bo jest limit czasowy !!

Napiszcie proszę jak Wam tam poszło po szkoleniu na eTutor.
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.