ZALOGUJ SIĘ

ANGIELSKI A1-A2 Czyli porozmawiaj ze mną

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Witam serdecznie wszystkie osoby które tak jak ja postanowiły w ostatecznym czasie wziąć się za szlifowanie języka Angielskiego. Z doświadczenia wiem, że tak samo Ja i Ty znamy dziesiątki, a nawet setki słów w języku angielski. Lecz niestety gdy przychodzi chwila próby, zacinamy się jąkamy i nie wiemy co powiedzieć. Po całej sytuacji gdy mija stres i więzy do głowy przychodzi nam zdanie lub dwa które byłby swobodną odpowiedzią na pytanie naszego anglojęzycznego rozmówcy. Problem rozwiąże się wtedy gdy zaczniemy rozmawiać w tym języku. Chciałbym zorganizować grupę ludzi lub pojedyncze osoby które tak jak ja chciałby szybko i płynnie się nauczyć rozmawiać w tym języku przez rozmowy na skype, who's upie, messengerze czy wielu innych komunikatorach. TO NIE JEST OFERTA KURSU czy czegokolwiek. Chciałbym się swobodnie poruszać w mowie angielskiej.
I'm hope if find at least one people, who You will want speak with me :)
T
TwojeMoje

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Dobra Rada dla Ciebie. Po prostu wyjedz do pracy do Anglii i juz po miesiacu zobaczysz jak "rozwiaze" Ci sie jezyk. Pozatym bedac za Granica uczysz sie 3 razy szybciej jak nie lepiej. Najlepiej jakbys dorwal prace gdzie rozmawia sie tylko po angielsku.
Dobra metoda jest tez sluchanie BBC wiadomosci z brytyjskim angielskim codziennie 30 minut-
W
wojak701
agatakusmierowska - Łatwo powiedzieć "wyjedź do pracy do Anglii". Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić. ;)

Ja proponuję znaleźć kogoś na https://www.interpals.net/ - tam są ludzie z całego świata, którzy szukają przyjaciół. Możesz poznać np. Hiszpana i razem z nim pisać, a potem przerzucić się na skype czy coś innego. To jest świetna forma nauki, bo osłuchujesz się też z akcentem ludzi z innych krajów. :)
- 6 lat temu
tralfaz - wojak701 Twoja rada nie jest wcale dobra, tylko beznadziejna. Gdyby to było takie proste, nikt nie miałby tego problemu i ludzie nie pytali by o takie rzeczy jak twórca tego wątku. Ja np mam tutaj bardzo dobrze płatną prace, żonę, dzieci, przyjaciół - i co mi doradzisz? Zostaw wszystko i wyjedź do Anglii do pracy? - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oczywiście wyjazd do anglojęzycznego kraju byłby najlepsza odżywką dla mózgu. Niestety nie każdy może. Dziękuje za http z pewnością skorzystam. Przynajmniej spróbuje :) Aczkolwiek moja propozycja jest nadal aktualna, więc zapraszam.
T
TwojeMoje

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszystkie techniki dobre ! Jednak plus nauka. Jeśli po kilku latach pobytu w UK, rodowity Brytyjczyk pochwali kogoś z was, że świetnie mówicie po angielsku, odpowiecie "achieved through intensive practice". Pozdrawiam :)
JackWanderer

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wy zdrowi jesteście? Czy już po polskiemu czytać nie potraficie? Temat nie dotyczy spamu odnoście kto za co ma chwalić albo że ktoś się myli mieszkając w Anglii. Tragedia hehe
T
TwojeMoje

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki