ZALOGUJ SIĘ

Dodawanie notatek do słówek i zwrotów

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Aktualnie można dodawać własne notatki np. do przerabianych powtórek czy słówek dodawanych z Diki. Osobiście brakuje mi możliwości dodawania notatki od razu w trakcie dodawania elementów podczas przerabiania bieżącej lekcji. Można to zrobić dopiero podczas operacji "Przejrzyj ponownie elementy". Co o tym sądzicie?
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Przy niektórych słówkach nadal pozostał ołówek i można dodać bezpośrednio. Niestety nie wszędzie. W innych miejscach też jest to możliwe ale w wyjątkowo niewygodny sposób. Jeśli wejdziesz na trzy kropki i potem listę elementów to tam możesz dodawać. Ale dla mnie jest to niewygodne i popieram sygestię aby opcja była dostępna od razu. Kiedyś pamiętam, że była ale to zlikwidowali. :-(
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O ile wiem, to do każdego słówka z Powtórek można dodać notatkę - wystarczy rozkliknąć trzy niebieski kropki z prawej strony nad okienkiem z powtórką i z rozwijanego menu wybrać "Notatka (klawisz =)". Ewentualnie sam klawisz "=".

A jeżeli chodzi o dodawanie notatek w lekcjach w zestawach słówek, to ja teraz sprawdziłem i widzę ołówek do dodawania praktycznie u każdego słówka. Nie ma ich tylko w zestawach "obrazkowych". Może to, czy olówek widać lub nie, jest uzależnione od wersji przeglądarki. Ja korzystam z najnowszej Opery...
pkomarek1
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
Barbara.m - W Powtórkach można ale pytanie dotyczy Lekcji.

W Lekcjach jest ołówek przy prostych zestawach ze słówkami ale przy zestawach z obrazkami i zdaniami już nie. A takich zestawów jest sporo.
To nie kwestia przeglądarki. Sprawdzałam w jednej i np. w lekcji B1-1-1. W pierwszym zestawie ze słówkami masz ołówek ale w drugim gdzie wstawiasz fragment zdania już nie. W tym drugim musisz robić to naokoło. A to w takich często brakuje tej możliwości.
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki