ZALOGUJ SIĘ

200 list słówek

12 lat temu
Jak to jest z tymi max. 200 listami słówek (Słówka -> Moje słówka)? Chodzi mi o to, że nie tworzyłam, a już mam kilkanaście takich list (po ok. 500 słów). Czyli one tworzą się samoczynnie, gdy dodaję nowe słówka z Diki do powtórek, tak? A co w momencie, gdy tych list będę miała już 200? Limit dodawania słówek do powtórek wyczerpany?
bird
Wiolaen - Gdzieś mi się obiło o uszy (a raczej oczy) stwierdzenie, że w wyjątkowych sytuacjach lub na prośbę użytkownika ta ilość list jest zwiększana. Mogę się mylić :) - 12 lat temu
bird - Aha, dzięki :) - 12 lat temu
Wiolaen - Teraz sobie myślę, że było to baaardzo dawno temu... :) ale na 100% było. Chodziło o to, że limit 200 został stworzony ot tak dla zasady i jak znajdzie się ktoś to wykorzysta limit, bez problemu dostanie więcej.

I coś takiego jeszcze znalazłam, jest tam sformułowanie pako "bez ograniczeń":
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/15574-Pytanie_o_liste_slowek.html/0#unread
- 12 lat temu
bird - Też mi się wydaje, że po przekroczeniu 200 list nie będzie problemu ze zwiększeniem puli. Dzięki serdeczne Helineth :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Oj oj oj oj administracja śpi a to dosyć ważna sprawa!

Cholipa jak grzyby po deszczu rosną te wątki, wszystkie podobne i na żaden nie ma odpowiedzi!

Mi się wydaję, że jakby wszyscy aktywni użytkownicy przestali dawać nowym użytkownikom wskazówki, to tutor by kilka procent potencjalnych użytkowników stracił... przez swą ignorancję.

Sorki za ostre słowa ale tak to widzę.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie będzie problemu z podwyższeniem limitu list słówek. Wkrótce planujemy go zwiększyć dla wszystkich płatnych kont, choć jeszcze nie zdarzyła się osoba, która stworzyła więcej niż 200 własnych list słówek :).
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy administracja może umieszczać informacje o zmianach dokonywanych na stronie?
Mam na myśli istotne zmiany, nie literówki, czy zmiany kosmetyczne.
Jest to powszechnie stosowane przy wypuszczaniu nowych wersji oprogramowania wszelakiej maści.

Bardzo ułatwi to poruszanie się po serwisie i przyczyni się do większego zrozumienia wykorzystywanych przez was metod nauczania.
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki