Trudne elementy angielskie, 200 słów, kryterium przypisywania

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Dzień dobry,

Pytanie do osób z eTutor: jakie jest kryterium przypisywania "trudnych" elementów do listy (Słówka -> Powtórki specjalne -> Trudne elementy angielskie, 200 słów -> Tłumaczenie na angielski)? O ile oczywiście nie jest to "tajemnica handlowa".
KBPL
 

Odpowiedzi: 1

Może ten link coś pomoże: https://www.etutor.pl/help/special-repetitions

"Tylko w pierwszym cyklu powtórek specjalnych powtarzane są wszystkie elementy. W kolejnych cyklach, system dobiera połowę elementów, które były jak dotąd najsłabiej oceniane (liczy się suma wystawionych dotychczas ocen dla elementu). Pozostałe elementy, które nie pojawiły się w danym cyklu, pojawią się w kolejnych cyklach. Częstotliwość pojawiania się elementów zależy tylko od tego, jak dobrze je pamiętasz. Dzięki tej optymalizacji, skupiasz się na tych elementach, które sprawiają Ci najwięcej trudności. Nie należy się niepokoić, że nie wszystkie elementy z list słówek pojawiają się w danym cyklu powtórek."
duszek00
KBPL - Mnie interesuje bardziej dobór tych elementów do zestawu 200, jak również później ich dalsze dodawanie i usuwanie z zestawu, niż jak potem one się pokazują w kolejnych cyklach. Bo jeśli ja miałbym opracować taki algorytm to bym go oparł bardziej na średniej ocen niż na sumie. Plus jakiś warunek dodatkowy np. minimalna ilość powtórek danego elementu np. 3 czy 5, żeby elementy nowo dodane, czyli na początku nauki, kiedy otrzymują często niskie oceny, tam od razu nie lądowały. - 3 lata temu

Podobne wątki

Pomoc i wsparcie