ZALOGUJ SIĘ

Problem z gramatyką, proszę o pomoc

13 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam,
mam następujący problem:
gdy z danej lekcji gramatyki dodam wszystko do powtórek to kasuje mi się ta lekcja w zakładce gramatyka. Mam tylko dostęp do powtórek gdzie są dodane słówka, zdania ale nie do teorii! Po przeczytaniu jej raz nie zapamiętam wszystkiego. Czy może jest to gdzieś dostępne?
Ponadto nigdzie nie znalazłam ćwiczeń z gramatyki... Trochę żałuję zakupu kursu bo tu niewiele można się nauczyć, same przeglądanie tekstu. A w aktualnościach jest napisane, że gramatyka została rozszerzona i są ćwiczenia. Ktoś wie gdzie one są?
marta.kasprzyk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Tak ja to rozumiem, zdania są w powtórkach. Ale jak przerabiam gramatykę to są takie przerywniki których nie dodaje się do powtórek - np informacje po jakich czasownikach stosuje się to + bezokolicznik. Gdzie to mogę znaleźć? Bo znikło mi wszystko.
marta.kasprzyk
dania57 - gdy wejdziesz w zakładkę<dodane do powtórek> wybierz temat który ciebie interesuje i wejdz w strona list słówek(takie kółeczko) i rozwinie się cała lista z objasnieniami - 13 lat temu
paulina2701 - Chyba trochę dłużej mi zajęły wyjaśnienia, ale o to samo chodzi :)
- 13 lat temu
marta.kasprzyk - Dzięki wielkie! :D - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale jak wejdziesz w "Gramatyka" na pomarańczowym pasku to masz do wyboru "Do nauczenia" i "Dodane do powtórek" (na szarym tle, poniżej pomarańczowego paska)- kliknij to drugie. Czy to to?
A ćwiczenia do gramatyki są w lekcjach.
Pozdrawiam
paulina2701
marta.kasprzyk - Dziękuję również :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki