ZALOGUJ SIĘ

Dodawanie własnych słów masowo

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Witam,
Kiedyś była opcja dodawania własnych słówka masowo. Nie pamiętam czy to było w opcji "podglądu" słówek czy edycji ale była taka możliwość. Dodatkowo mogłem skopiować te słówka do excela lub worda i wydrukować. Teraz natomiast, w jednym okienku mogę dodać tylko jedno słówko. Jest to uciążliwe gdyż np. pracując na niesieciowym komputerze korzystam ze słownika nie online i słówka, których nie znam, a chce się nauczyć, spisuję w excelu. W takim przypadku jest problem bo dodając je do eTutora muszę pojedynczo kopiować każde słówko pojedynczo i wklejać oddzielnie do nowego okienka. Wcześniej wystarczyło jedynie odpowiednio sformatować całą listę słówek przygotowanych wcześniej przeze mnie w excelu i wkleić do własnej listy. Były od razu ładnie podzielone i gotowe do nauki w systemie powtórek.
Czemu wprowadzane są zmiany ograniczające korzystanie z serwisu? To samo pisałem odnośnie nauki słówek dodawanych podczas wykonywania lekcji. -> https://www.etutor.pl/forum/thread/777978-Nowe_slowka_w_lekcjach_-_przegladane_listy_slowek.html?unread
Niestety odpowiedzi nie uzyskałem.
V
volierxd

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki