ZALOGUJ SIĘ

Czy to jakiś błąd czy tak powinno być?

13 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam,
jestem nowym użytkownikiem tej strony. Wczoraj i przedwczoraj dodałem troche rzeczy do powtórek i po przerobieniu ich następnego dnia nic spowrotem tam nie wróciło żeby znowu to powtórzyć...To jakiś błąd czy nie? Jeśli nie, to mniej więcej co jaki czas materiał trafia do powtórek?
Proszę o odpowiedź:)
S
siegrzesiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

jeżeli nie usunąłeś z nauki słowek, będą okresowo wracały w jakiejś części
C
charlie76

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Algorytm powtórek znajdziesz w menu -> POMOC -> POWTÓRKI
https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php#algorytm tu dokładnie link do tej strony i poniżej cytat który myślę dotyczy Twojego pytania :)
"Ocenianie powtórek

Podstawą skuteczności działania naszego systemu nauki są oceny wystawiane przez Ciebie przy każdej powtórce. Elementy które pamiętasz słabiej będziesz powtarzać częściej, a elementy które już dobrze opanowałeś rzadziej.

Oto znaczenie poszczególnych ocen:

Nie pamiętam (1) - podałeś złą odpowiedź lub nie pamiętałeś odpowiedzi
Kiepsko (2) - podałeś częściowo poprawną odpowiedź
Dobrze (3) - podałeś poprawną odpowiedź, ale po chwili wahania
Świetnie (4) - od razu podałeś poprawną odpowiedź

Jeżeli jakiś element ocenisz na 1 lub 2 zostanie on dodany do kolejki dodatkowych powtórek (zauważ że wyświetlana przez system liczba powtórek do wykonania na dany dzień nie zmniejszy się ze względu na dodanie dodatkowej powtórki). Element będzie powtarzany tego dnia aż do momentu gdy wystawisz ocenę 3 lub 4.

Uwaga: Dodatkowe powtórki elementów ocenionych na 1 lub 2 nie przechodzą na następny dzień. Oznacza to, że jeśli powtórki te nie zostaną wykonane do północy w dniu, w którym nastąpiło wystawienie negatywnej oceny dla danego elementu, to dodatkowa powtórka dla tego elementu zostanie skasowana z kolejki powtórek. W takim przypadku element będzie powtarzany kolejny raz dopiero w dniu, który wyliczył nasz algorytm."
Wroclovanka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O to mi chodziło:) dziękuję bardzo
S
siegrzesiek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki