ZALOGUJ SIĘ

Czemu powtórki po tym jak "znamy je dobrze" całkowicie znikają ?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
chciałbym mieć dostęp do słów z którymi miałem problem przez cały czas, inaczej znowu zapomnę ..
D
dkryger

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Nie znikają jeśli się ich samemu nie usunie. Algorytm będzie jednak je z upływem czasu i ich powtarzania "wyświetlał" coraz rzadziej. Te najtrudniejsze (200 najsłabiej ocenianych) można dodatkowo powtarzać wchodząc w głównym menu (trzy kreski po prawej stronie) - Słówka - Powtórki specjalne - Trudne elementy angielskie
M
mlesniewska1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podepnę się tutaj. Czy jeśli po 50 lekcjach będę chciał jeszcze raz przerobić WSZYSTKO co dodałem do powtórek to jest taka możliwość? Jestem pewny, że są takie słówka które początkowo zapamiętałem dobrze i system odczytuje je jako łatwe a później znikły z pamięci.
M
Makuszek
mlesniewska1 - Jeśli ich nie usuniesz to na pewno nie znikną. Kiedyś się pojawią. Wszystkie słówka dodane do powtórek od początku nauki znajdziesz w opcji Elementy w powtórkach. Gdzie ją znależć pisałam m.in. o tym kilka dni temu w poście https://www.etutor.pl/forum/thread/752772-Jak_powtorzyc_wszystkie_slowka_dodane_do_powtorek.html?unread - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki