ZALOGUJ SIĘ

Problem z wylaczeniem glosu na telefonie

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam czy jest jakas mozliwosc wylaczenia glosu przy przerabianiu powtorek na telefonie?
Nawet jak tel wyciszony to niestety glos jest. Niestety to problem gdy obok spi dziecko.
Mam aplikacje etutor ale duzo lepiej przerabia mi sie powtorki bezposrednio ze strony, tylko ten glos. :/
malgorzataaa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Uprzejmie informuję, że w takim przypadku najlepiej korzystać z aplikacji mobilnej eTutor. W ustawieniach aplikacji widnieje bowiem następująca opcja - "Multimedia w powtórkach". Należy wyłączyć tą opcję, aby dźwięki czy obrazki nie były pobierane wraz z powtórkami. Niestety, w przypadku korzystania ze strony eTutor.pl przy użyciu telefonu, nagrania wymowy słówek odtwarzane są niezależnie od ustawienia opcji "Odtwarzaj efekty dźwiękowe w ćwiczeniach". Dlatego też najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest korzystanie z aplikacji mobilnej.
Wątek został ponadto przeniesiony do działu Pytania - Korzystanie z eTutor.
Pozdrawiam :-)
aleksandra.rosiek
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

nie wiem czy to Pani pomoże, ale ja proponuję używać słuchawek które są w komplecie z każdym telefonem.

Pozdrawiam.
?
Gość
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mobilna wersja etutor nie wchodzi w gre - wolno mi niestety dziala. Zaprzyjaznilam sie ze sluchawkami jakis czas temu :) dziekuje za chec pomocy
malgorzataaa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki