ZALOGUJ SIĘ

Reputacja a publiczny status wypracowań

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Pewien czas temu zauważyłem, że nie mogę ustawić publicznego statusu dla swoich wypracowań. Jak się dowiedziałem od obsługi serwisu, "możliwość zmiany statusu wypracowania na publiczny, zostanie odblokowana w przypadku uzyskania 100 puntów reputacji". Pytanie tylko, jak to zrobić? Będąc na poziomie A1 nie jestem w stanie oceniać wypracowań innych użytkowników ani udzielać odpowiedzi dotyczące kwestii językowych. Macie jakieś pomysły?
bernal
ewa159 - Proszę:-) Więcej nie mogę, ponieważ do każdego wątku doliczane są tylko dwa punkty. Jeszcze tylko 7 ;-) - 9 lat temu
bernal - Dziękuję. Jestem w szoku :) - 9 lat temu
ewa159 - Doładowałam Ci jeszcze w "skojarzeniach" :-) I w "szkoku" powyżej :-)) - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu
Martulinka - trzeba sobie pomagac :) Pozdrawiam. - 9 lat temu
bernal - Dzięki dziewczyny! :) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Jesli sie nie zna odpowedzi na pytania zadawane przez uzytkownikow na forum, to znaczy ze sie ma tez na pewno swoje pytania :) Zadaj jakies pytanie na forum (oczywiscie sensowne), ktos da Ci odpowiedz, Ty podziekuj. Na pewno dostaniesz plusa, bo tu malo kto dziekuje.
Mozna wziac udzial w watku - zabawa w skojarzenia. Poznasz nowe slowka, a przy okazji zalapiesz sie na plusika.
Ponadto warto tez sie wypowiedziec w tematach dotyczacych samego funkcjonowania e-Tutor.
No i tym sposobem sie uzbiera punkciki.
Martulinka
bernal - Dziękuję. ;) Oczywiście, jeżeli będę mieć pytania językowe, to na pewno je zadam. Chodzi mi właśnie o jakieś inne ciekawe pomysły. Sądzę, że zabawa w skojarzenia jest jednym z nich. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

"+2 punkty za zaakceptowanie jednej lub więcej odpowiedzi w ramach zadanego pytania"

Można zdobywać dodatkowe punkty za zaakceptowanie odpowiedzi, z czego rzadko kto korzysta.

Pozdrawiam.
?
Gość
bernal - Dziękuję, ale w jaki sposób się to robi? Widzę tylko plusy i minusy. Pamiętam, że kiedyś był znak "fajki", ale obecnie mi zniknął. - 9 lat temu
Gość - Akceptować można odpowiedzi na zadane pytania. Wypowiedzi na forum chyba nie ma możliwości akceptacji.
Ale jest jeszcze jedna metoda zdobywania punktów.
Zamiast pisać komentarz, można dodać podziękowanie jako odpowiedź i wtedy plusik daje 10 punktów.

Pozdrawiam.
- 9 lat temu
bernal - Widocznie na forum każda odpowiedź jest do zaakceptowania. Dziękuję! :) - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cel został osiągnięty. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili bardzo dziękuję. Temat jednak pozostaje otwarty i może służyć jako pomoc dla innych.
bernal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki