ZALOGUJ SIĘ

Poproszę o sprawdzenie tekstu, który napisałam w jednej z lekcji na poziomie A1.

9 miesięcy temuostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
w lekcji na poziomie A1 (plan dnia) napisałam tekst - poproszę o sprawdzenie go.

Ich stehe um 6 Uhr jeden Tag auf, aber ich wache um 5 Uhr 30 minuten auf. Ich esse das gesund Frühstuck immer - eine Sałat mit Avocado oder Joghur mit Obst. Ich wasche mich, ich kämme meine Haare un putze meine Zähne. Ich gehe in die Arbeit um 7.30 Uhr. Ich gehe nur 10 Minuten spazieren. Ich habe nicht ibssen. Ich gehe langsam und das ich für mich besser als Caffe. Ich bin in der Arbeit 8 Stunden. Um 14 Uhr esse ich Lunch. Ich bereite etwas zu Hause vor. Unter der Arbeit muss ich erholen. Ich trinke Caffe order grüne Tee. Ich helfe meinen Kinder mit dem Hausaufgaben. Ich räume auf aber nicht zu viele. Ich gehe auch in die Lade. Ich schlafe um 23 Uhr ein.
M
m.podczaska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Cześć :)

Opcja sprawdzania wypracowań była kiedyś dostępna, jednak z uwagi na bardzo dużą liczbę Użytkowników obecnie nie możemy jej zapewnić, nawet za dodatkową opłatą.

Zachęcam zatem do zmiany statusu wypracowania z prywatnego na publiczny, wtedy Użytkownicy będą mogli pomóc w tej kwestii.

Pozdrawiam serdecznie :)
Justyna.Ku
Pracownik eTutor
m.podczaska - Fatalnie, na pewno nie przedłużę abonamentu. - 9 miesięcy temu
patryk.galazka - Chętnie bym pomógł m. podczaskiej, ale za słabo znam niemiecki:( - 9 miesięcy temu
adrianna.wu - @m.podczaska przykro nam z powodu Twojej rezygnacji. Ze swojej strony przekażę tą kwestię do osoby odpowiedzialnej. Jednak nie jestem wstanie zagwarantować czy i kiedy zostanie wprowadzona zmiana w zakresie sprawdzania wypracowań. - 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@adrianna.wu - w takim razie sugeruję chociaż usunąć informację w lekcjach, że każde napisane wypracowanie będzie automatycznie sprawdzone. Kwadrans szukałam, gdzie jest podgląd moich prac i jak podejrzeć ocenę.
A
amalczewska
adrianna.wu - @amalczewska w lekcjach z języka niemieckiego nie zawarliśmy informacji o automatycznym sprawdzaniu wypracowań. Będziemy wdzięczni za wskazanie miejsca, w którym taki opis znalazłaś - pomocny będzie link do strony. - 8 miesięcy temu
amalczewska - W każdym z wypracowań, które dotychczas trafiłam na poziomie A1, jest informacja po najechaniu na symbol znaku zapytania: "Niezależnie od wybranego poziomu widoczności, uzyskasz dostęp do raportu sprawdzania pisowni i gramatyki wygenerowanego przez nasz system" - 7 miesięcy temu
adrianna.wu - Dziękujemy za wskazanie miejsca, opis ten zostanie przez nas poprawiony. - 7 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.