ZALOGUJ SIĘ

Czy powtórki "znikają" jeśli ich nie wykonam?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Dopiero zaczynam naukę z eTutor.pl i mam pewien problem.
Wczoraj dodałam do powtórek około 350 słów. Dziś rano budzę się, patrzę - a tutaj zostało ich już tylko 250. Dlaczego?
Byłam pewna że jeśli dodaje te powtórki, to będą one tam ciągle, dopóki nie zaznaczę że dany element już umiem i chce go usunąć.
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa?
SessueVia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witam, dodane powtórki nie powinny ginąć i nie giną. Są rozkładane do powtórzenia na kolejne dni, zależnie od oceny, jak dany element został oceniony. Zobacz kalendarz powtórek.
Czasem zdarzają się pewne błędy systemu i dany element nie zostanie dodany do powtórek.
Przejrzyj jeszcze raz dodane słowa słowa i jeżeli niektóre nie zostały dodane, to dodaj jeszcze raz.
Elementów nauczonych nie ma potrzeby usuwać.
https://www.etutor.pl/help/repetitions#algorytm
Elementy powtarzane danego dnia, nawet jeżeli nie są ocenione na 3 lub 4, o północy znikają, ale są uwzględnione do powtórzenia w następnych dniach.

Powodzenia.
?
Gość
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
SessueVia - Dziękuje bardzo ;) Czyli jeżeli nie wykonam danych powtórek dziś (bo np. dodam je w późniejszym czasie) to one nie przepadają, tylko rozkładają się na kolejne dni? - 10 lat temu
Gość - Nie bardzo rozumiem co to znaczy "dodam je w późniejszym czasie" ale powtórki w ogóle nie wykonywane w danym dniu, mimo że były zaplanowane na dany dzień w kalendarzu pozostają do wykonania. Natomiast wykonane przynajmniej raz bez względu na ocenę o północy znikają, ale są w kalendarzu na dni następne. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki