ZALOGUJ SIĘ

Czy słówka są usuwane z systemu powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam,

Używam eTutora ok 2 miesiące. Systematycznie dodaję nowe słówka do systemu powtórek. Ostatnio jednak zauważyłem (przypadkiem, przeglądając co innego), że jakiegoś słówka nie mam w powtórkach (jest zielony plusik zamiast czerwonego minusika) pomimo, że jestem pewien że dodawałem go do powtórek jakoś na początku przygody z eTutor.

Czy algorytm usuwa słówka z powtórek? Np takie, które już znam - wpisywałem za pierwszym razem poprawnie i dawałem ocenę 4?
D
drzewieckil

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Algorytm powtórek nie usuwa elementów z systemu - chyba, że sam Pan skorzysta z opcji " Usuń element z powtórek".

Istnieje jednakże możliwość, że jakiś element listy słówek, którą Pan przeglądał podczas nauki nie jest w pełni zsynchronizowana ze słownikiem (są to pojedyncze przypadki, które na bieżąco systemowo sprawdzamy i poprawiamy) i wtedy mimo dodania słówka do powtórek w słowniku pojawia się ono jako niedodane.

W przypadku, gdy zauważa Pan taki element, prosimy o informację na [...]@etutor.pl - sprawdzimy wtedy dodatkowo, czy na pewno ze wskazanym elementem jest wszystko w porządku.

Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki