ZALOGUJ SIĘ

Powtórki a lista słówek

13 lat temu
Czy jest możliwość zmiany tego typu, że będzie można wybrać dokonywanie "Powtórek" z określonej, wybranej przez siebie listy słówek? Bądź z określonego modułu "Gramatyki"? Obecnie jest tak, że wrzucając słówka czy to ze słownika czy to z kolejnych lekcji na listy słówek, a jednocześnie do powtórek - wszystkie słowa czy zdania są wrzucane do nazwijmy to "jednego worka". Później przechodząc do karty "Powtórki" jesteśmy odpytywani z całego tego "worka" bez możliwości wyboru, że np dzisiaj uczę się z mojej nowo stworzonej listy słówek "Ekonomia", a jutro pouczę się ze stworzonej przeze mnie listy "Słówka przydatne do wypracowań", pojutrze z modułu gramatyki "Tryby warunkowe"... Nie wiem czy dobrze nakreśliłam problem i nie zaciemniłam obrazu. Gdyby tak było proszę o kontakt, spróbuję wytłumaczyć jaśniej.
C
cuga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Dałeś do powtórek to, co chciałeś dać, a bo może potrzebne lub łatwiejsze.

Jak chcesz teraz powtarzać to co teraz jest Ci najbardziej potrzebne, to musisz stworzyć testy /Moje testy/
i tam musisz dodać te najpilniejsze. Wszystkie te Twoje już dodane są teraz w jednym worku bo tak kiedyś sam chciałeś , a system powtórek poprzez ,,Moje testy" daje możliwość powtarzania tego na co ma się ochotę.
Jak będziesz miał ochotę na Ekonomię, to sobie powtarzaj ten temat do bólu ze słówkami które tam dodałeś itd.
Nie musisz określać jaśniej, ponieważ wyrażasz się bardzo zrozumiale i do pochwalenia.

Zacznij praktykować ,,Moje testy" i chyba rozwiązanie problemu samo się znajdzie.
Pozdrawiam.
Z
zenstef
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję za pomoc:) spróbowałam - działa tak jak trzeba:)
C
cuga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki