ZALOGUJ SIĘ

Słownik

15 lat temu
Co to za gwiadzki przy niektórych słowach - i nie mogę ich dodac do powtórek
D
declerc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

Gwiazdki oznaczają jak bardzo dane słówko jest popularne.
Każde słówko można dodać do powtórek za pomocą "plusika" znajdującego się przy POLSKIM jego odpowiedniku.
Słowka można dodować jeśli ma sie wykupiony dowolny pakiet w eTutor.pl
Aga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam następne pytanko

Jak wchodzę w lekcje / oddane do powtórek to mam te cale lekcje co dodałem i przy nich jest pasek cały na niebiesko (ten poprawej stronie) ale zauważyłem ze tez mam sporo z poziomu C2 itd i pasek prawie cały "pusty".

Rozumiem ze są to słówka które dodałem ze słownika i to jest parę słówek dlatego ten pasek jest ledwo naruszony. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

Czy dodając ze słownika słówka nie ominę czegoś po drodze?
D
declerc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam Cie Zenstefie wieczorowa pora jestem peln podziwu dla Ciebie super pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drogi Zenstefie pomagasz innym to i ja poprosze o pomoc jest jakas analogia miedzy ciaglym loguj sie i klodka,ktora pojawia sie na dolnym pasku komputera ,tylko na str Tutora i tylko wtedy mam problem z haslem zaloguj sie dzisiaj mam taki dzien ,gdzie jest klodka i co chwila jakze znajome haslo.Czy masz jakies propozycje Drogi Zenstefie pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zenstef ciasteczka juz zostaly zrobione jakis czas temu.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No wlasnie nie zwrocilam uwagi,gdyz czesciej kozystam z FireFoxa jutro przejde na Explorera i spradze.Dzisiaj jestem zmeczona wiec jutro to sprawdze.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam zainstalowanego Explorera wystarczy tylko kliknac.Nie wiem czemu roznica w czasie na forum urosla do 2 godz u mnie jest 21 a na forum 23 powinna byc 22 czy tutaj musze jakos zmienic czas bo komputer sam sie przestawil na czas zimowy.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

No to juz wszystko wiem
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O tej roznicy w czasie wiem
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Milej nauki zycze pa pa
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czas wyświetlany na forum powinien być już prawidłowy.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I juz jest prawidlowy Pako.Pozdrawiam
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki