ZALOGUJ SIĘ

Czy robienie powtórek tylko z ostatniej lekcji jest możliwe?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Podczas lekcji dodaje do powtórek słówka i zdania.
Kiedy skończę lekcję chciałbym robić powtórki ale tylko te które były w tej ostatniej lekcji. Czy to jest możliwe?
AndrzejBachta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Na pewno można powtarzać poszczególne listy słówek dodane do powtórek. W sumie dwa sposoby przychodzą mi do głowy. Jeśli przerobiło się lekcję, to trzeba sprawdzić jaką nazwę miała lista słóek, która się przerobiło. Potem

(sposób 1) Klikamy "SŁÓWKA" (4 od lewej na pomarańczowym pasku), wybieramy zakładkę "Dodane do powtórek" i szukamy dodanej przez nas listy (wiadomo, gdy jest ich dużo to najprościej kliknąć "Ctr F" i wpisać nazwę naszej listy). Klikamy w nazwę. Pojawi się nam lista słówek, które przerobiliśmy. Na samej górze, pod pomarańczowym paskiem w prawym rogu jest napis "Szybkie powtórki". Klikamy w to. I potem na dole na niebiesko jest napis "Zmiana kierunku nauki". I można sobie wybrać, czy powtarzamy z polskiego na angielski, czy odwrotnie, potem po prostu klikamy w jakieś słówko i strzałeczkę (na klawiaturze) do dołu, pojawi się wtedy tłumaczenie.

(sposób 2) Tworzymy test składający się z dodanej przez nas do nauki listy słówek. Czyli klikamy "Ćwiczenia" (pomarańczowy pasek), "Moje testy" i "Dodaj nowy test" (pomarańczowy guzik). Odnajdujemy listę słówek, które chcemy powtarzać (może być to więcje niż jedna lista słówek). Klikamy w wybraną listę i klikamy w przycisk ">>" Gdy przeniesiemy wszystkie listy jakie nas interesują, na samym dole stony jest "Zapisz". I później wybieramy czy chcemy powtórki z polskiego, czy z angielskiego. Po przerobienu powtórek można ponownie zrobić z niej test. ("ćwiczenia"->"Moje testy"->"Nazwa testu który dodaliśmy"), albo ewentualnie wyrzucić test, gdy nie jest już potrzebny

No i to tyle :)
G
Gevelka
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zrób wszystkie zaległe powtórki przed zrobieniem lekcji wówczas po zrobieniu lekcji będziesz miał tylko powtórki z lekcji do zrobienia ;) pozdrawiam
motylica113

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki