ZALOGUJ SIĘ

Nowe osiągniecie - Agent Specjalny

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Pamiętasz czasy dzieciństwa, kiedy z zapartym tchem śledziło się przygody Jamesa Bonda i marzyło o byciu agentem? Albo o tym, by jak agent K i agent J z filmu “Faceci w Czerni” ratować świat? U nas kariera agenta specjalnego stoi przed Tobą otworem. Możesz zacząć już dziś. Odblokowaliśmy na naszej platformie nowe osiągnięcie - Agent Specjalny.

Jak zostać Agentem? To proste - wystarczy wykonywać lekcje specjalne :).

Tak, jak nasze pozostałe osiągnięcia, to również składa się z 3 poziomów. Po wykonaniu trzech lekcji specjalnych - zostajesz agentem specjalnym “pierwszego stopnia”. Kiedy masz za sobą 10 lekcji - stajesz się zaprawionym w boju agentem. Jeżeli wykonałeś 20 lekcji specjalnych, oznacza to, że nic, co specjalne nie jest Ci obce i jesteś mistrzem w swoim fachu.

Pamiętaj, że każda lekcja specjalna musi zostać wykonana na poziomie 70%, aby została zaliczona. Nie zapominaj także o powtórkach - Agent Specjalny nie da się zagiąć i jest przygotowany na każdą ewentualność.

Więcej o tym osiągnięciu możesz przeczytać w dedykowanej zakładce: https://www.etutor.pl/achievements.

Już jutro świetna okazja do rozpoczęcia kariery agenta - nowa lekcja specjalna!
Kasia_el
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

SUPER!!! Widzę, że już się pojawiła :-)
yoasia1003

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajnie, że odznaki się rozwijają :-)
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też mi się to podoba:) tym bardziej, że prawie zapomniałam o osiągnięciach... większość mam zaliczonych, a do tych nielicznych pozostałych jeszcze długa droga, przy tym może trochę krótsza..
Tak na marginesie i nawiązaniu do najnowszej lekcji geocaching jest bardziej międzynarodowy, w Polsce równie dobrze ma się opencaching - polecam:)
B
Bogusia1231

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ok. Ale poniekąd niefer, gdyż to osiągnięcie nie jest, przynajmniej na danym etapie, uzależnione od mojej aktywności, a od ilości dostępnych lekcji specjalnych - w tej chwili niewystarczającej ilości. Na przykład ja mam tak, że do osiągnięcia następnego poziomu trzeba przerobić 20 lekcji, a wszystkich lekcji jest tylko 16!
pkomarek1
karol.k - Wiemy, że na najwyższy poziom osiągnięcia trzeba jeszcze poczekać, ale zapewniam, że lekcji specjalnych będzie więcej niż 20 :) - 5 lat temu
pkomarek1 - Wierzę, że lekcji specjalnych będzie więcej niż 20, tylko w jakim przedziale czasowym... :D - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pozostaje mieć nadzieję, że cztery nowe wkrótce się pojawią.
Chociaż ja i tak jeszcze wszystkich dostępnych nie zrobiłam:) Zostawiam je sobie na nagrody za uczciwe robienie powtórek i poszczególnych lekcji z kursu:)
B
Bogusia1231

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.