ZALOGUJ SIĘ

W jakiej kolejności robić lekcje?

10 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
W moim profili na pierwszej stronie, nad "Tygodniowym planem nauki" znajduje się pole "Lekcje". Są tam trzy lekcje, a obok nich jest zielony pasek postępu, ile procent danej lekcji już wykonałem.
Ja wciąż jestem na Poziomie A1, a w tym polu pokazały mi się już lekcje z poziomu B1.
Moje pytanie brzmi: Czy mam robić te lekcje które są proponowane w moim profilu, czy może jednak lepiej robić każdą lekcję po kolei od poziomu A1?
phasola

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Witam, radzę robić lekcje kolejno. Na poziom B1 masz czas.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja robiłam lekcje w kolejności, nie sugerowałam się podpowiedziami.
A
anna.ole

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

proponuje robic lekcje w kolejnosci
P
plejada69

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja na początku zacząłem od sugerowanego poziomu B1, ale okazało się, że mam straszne braki, więc zacząłem od poziomu A1. Jestem mega zadowolony, że zacząłem od A1, bo jest tam mnóstwo podstawowego (ważnego!) materiału, który najnormalniej w świecie u mnie w szkole był pominięty. Teraz po dwóch i pół miesiąca mam skończone A1,A2,B1 (bez 2 lekcji) i jestem mega zadowolony. Mega progres, nauczyłem się mnóstwo nowego słownictwa, mnóstwo gramatyki, wiele ciekawostek, pisanie i słuchanie (które u mnie na początku kulało) zdecydowanie się poprawiło. Trochę brakuje mi osobnych czytań i słuchań (takich pod maturę:)), ale i tak jest okej! Gdybyś miał/miała czas to staraj się trochę oglądać/słuchać programów angielskich, wydaje mi się, że trzeba się "obsłuchiwać" trochę bardziej niż proponuje etutor:)
S
simmy
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co do tego, co napisał Simmy, polecam program itunes do słuchania. Można ściągnąć go bezpłatnie. Nie trzeba, zakładać konta by móc subskrybować interesujące nas programy. Użytkownicy mogą stworzyć listy do odsłuchania i w wolnym czasie mają możliwość słuchać wielu audycji prowadzonych przez wielu ludzi. Szczególnie polecam dr Jeff-a z kanału "English as a second language (ESL) Podcast - Learn English Online ESLpod" oraz "Luke's English Podcast". Poza tym zawsze można znaleźć kanały z tematyką, która nas interesuje. Naprawdę jest tego wiele.
Ps. Simmy gratuluje tak dużych postępów w tak krótkim czasie, a reszcie użytkowników życzę takiego zapału i sukcesów. W przypadku pytań, śmiało piszcie, kontaktując się ze mną. :)

Tymczasem pozdrawiam :)
G
gregorios

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trzy lekcje w profilu na górze to są te, do których niedawno zaglądałeś. To są skróty do twojej ostatniej aktywności. Widocznie rzuciłeś okiem na jakiś element z poziomu B1 i został tego ślad. Nie musisz się tym w ogóle przejmować.
Ewa-Sally
phasola - A to całkiem możliwe ;)
Tylko, że ja na poziom B1 rzuciłem okiem wtedy, kiedy wykonałem wszystkie powtórki i wyskoczyła mi taka informacja:

Gratulacje - wykonałeś wszystkie zaplanowane na dzisiaj powtórki.

Przejdź do Nauki lub wybierz jedną z rekomendowanych lekcji:

B1 Quarrels
A1 Rozmowy i spotkania
A1 Present Continuous
A1 Questions


Wtedy kliknąłem na lekcje z poziomu B1
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.