ZALOGUJ SIĘ

Przedłużenie kursu za 2000 monet

3 tygodnie temuostatnia aktywność: 3 tygodnie temu
Witam,
zauważyłem ostatnio ze brak jest u mnie opcji przedłużenia abonamentu o 1 tydzień za 2000 zebranych monet. Czy ta opcja zniknęła już bezpowrotnie?
G
Garrett

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Ta opcja jest dostępna co 30 dni. Do tego czasu przycisk jest wyszarzony.
Chyba, że jestes klientem korporacyjnym. Wówczas taka opcja być może jest niedostępna.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie miałem co 30 dni i sobie z niej korzystałem. Miałem u siebie w firmie okres próbny platformy etutor i "włączyłem"się do niego, zmieniając maila na ten firmowy. Jednak okazało się że moja firma nie będzie korzystać z platformy eTutor, więc znów zmieniłem maila na swój prywatny. Miałem wykupiony kurs języka angielskiego oraz niemieckiego. Czy jest szansa by ustawienia konta wróciły tak jak do użytkownika prywatnego? Język angielski kupiłem prywatnie i mam go do Sierpnia. Język niemiecki miałem wykupiony jakoś do lutego ale skończył się w trakcie trwania okresu próbnego u mnie w pracy. Nie chciałbym stracić wszystich swoich rezultatów i zapisanych słówek w powtórkach.
G
Garrett
darkobo - To może napisz na [...]@etutor.pl. Powinni coś zaradzić. A na pewno wyjaśnią co i jak. - 3 tygodnie temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Garrett, Twoje konto było w nieaktywnych grupach firmowych, dlatego opcja przedłużania abonamentu za monety nie była dostępna (o czym wspominał @darkobo). Chciałam poinformować, że konto nie jest już powiązane z grupami, więc przycisk powinien być już dostępny - https://www.etutor.pl/coins-market
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki