ZALOGUJ SIĘ

Opcja wyłączania klawiatury ekranowej - może w 2024?

3 miesiące temuostatnia aktywność: 2 miesiące temu
Czy doczekamy się w końcu opcji wyłączania klawiatury ekranowej? Pewnie są osoby które wklepują słówka na smartfonie i chwała im. Podziwiam. Ja tego nie robię nawet na laptopie bo po prostu bardziej zależy mi na znajomości słówka niż pisowni którą często i tak poprawi autokorekta.
O ile w laptopie nie jest to problemem że mogę coś wpisać o tyle w smartfonie po pierwszym nieszczęśliwym trafieniu palcem w klawiaturę ta będzie się pokazywała dopóki nie rozpoczniemy powtórek od nowa (workaround ale po co???).
Taka klawiatura powoduje że przyciski raz są na dole a raz gdzieś w połowie ekranu co naprawdę irytuje i nie wiem który to już rok że nic się z tym nie dzieje. A trudno mi uwierzyć że jestem jedynym którego to doprowadza do szewskiej pasji. A niestety po okresie używania laptopa i powrocie na smartfona boli to tym bardziej.
Czy to naprawdę aż tak trudne w realizacji - śmiem wątpić.
wp73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Obecnie nie ma możliwości, aby zablokować wyskakującą klawiaturę w trakcie pracy na urządzeniu mobilnym podczas ćwiczenia powtórek. Bardziej praktyczne wydaje się na ten moment, aby w trakcie realizowania powtórek móc je wpisywać, dlatego domyślnie po przechodzeniu na kolejne powtórki pojawia się klawiatura.

Natomiast pragnę poinformować, że podczas przerabiania powtórek z klawiatury systemowej u dołu ekranu należy nacisnąć wstecz (na ikonę strzałki w lewo).
MyroslavaRozbytska18
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki