ZALOGUJ SIĘ

czy mogę używać edytora tekstu poza lekcjami?

11 miesięcy temuostatnia aktywność: 11 miesięcy temu
Witajcie, jestem tutaj nowy i właśnie odkryłem bardzo przydatną funkcje tego serwisu podczas jednej z lekcji. Mianowicie, chodzi mi o edytor tekstu, który wyświetla błędy, zasady i sugestie -dotyczące tego co należy w danym materiale poprawić.
Czy można tego edytora używać poza lekcjami? Czy znajdę gdzieś do niego dostęp? Pisze po angielsku niewielkie refleksje (praktycznie codziennie) i byłoby wspaniale móc je sprawdzać w ten właśnie sposób przy użyciu tego narzędzia
S
swendzoncy
adrianna.wu - Zachęcamy do pobrania wtyczki do naszego narzędzia Becorrect https://chrome.google.com/webstore/detail/becorrect-%E2%80%93-english-gramm/oidhbpddkfhmipanjccneeifmmiabjng?hl=pl
(do przeglądarek opartych na silniku Chromium, czyli będzie działać na przykład w Google Chrome i Microsoft Edge)
- 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

O ile pamiętam kiedyś była taka opcja, ale z niej zrezygnowano.
Teraz, jak na dole strony klikniesz "Pokaż więcej", to jest link do Becorrect (w sekcji Polecane).

Przyszła mi do głowy taka możliwość - w dowolnej lekcji, w której jest edytor tekstu, piszesz na dowolny temat i otrzymujesz sugestie, co poprawić. Kto powiedział, że masz tam napisać tylko to, co jest w zadaniu? ;) Z tym, że z doświadczenia pamiętam, że ten algorytm sprawdzania nie był zbyt idealny.
darkobo
swendzoncy - Dziękuje bardzo za Twoją odpowiedź! Spróbowałem opcji o której wspomniałeś już wcześniej, działa oczywiście, ale niestety nie jest zbyt praktyczna.
Jezeli chodzi natomiast o precyzje edytora, to jak na mój obecny poziom wydaje mi się dosc pomocny nawet jeżeli są tam błędy.
A czy mogę Cie jeszcze zapytac czy masz jakies dowaidczenia Becorrect?
Może to jest wlasnie to czego szukam 😄
- 11 miesięcy temu
swendzoncy - Ok, właśnie porównałem obie aplikacje wsadzając w nie ten sam tekst i wydaje się, że korzystają z tego samego algorytmu. Zaznaczone błędy są dokładnie te same zarówno w etutor jak i becorrect. - 11 miesięcy temu
darkobo - Nie korzystałem z Becorrect, ale bardzo możliwe, że to ten sam algorytm. Kiedyś na Forum chyba ktoś z etutor pisał, że to właśnie Becorrect zastąpił wypracowania i dlatego zniknęły one z platformy. - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Narzędzie Becorrect do sprawdzania poprawności tekstów, które dostępne jest tutaj - https://becorrect.com/ (można zalogować się tymi samymi danymi co na platformie eTutor). Oprócz sprawdzania błędów w tekstach pisanych po angielski, które jest teraz na bardzo wysokim poziomie, oferujemy również parafrazowanie zdań oraz korzystanie z szablonów tekstowych, które pomogą w wielu codziennych i biznesowych sytuacjach napisać bezbłędne teksty.
Zachęcamy do przetestowania w ramach 7 darmowych dni.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki