ZALOGUJ SIĘ

Diki słownik i brakujący Share przycisk

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Uważam słownik Diki za jeden z najlepszych słowników polsko-angielskich ale brakuje mi przycisku Share aby np. udostępnić ciekawe słowo lub zwrot na mojej stronie na Facebooku.
piotr.grela
jerzy_pozoga - Hi Piotrze- a ja 2x klikam na każde słowo na stronie i potem ukazuje mi się tablica słownika diki z mnóstwem wyjaśnień. Ja mam komputer z programem MS Windows 10. Ja, nie mam kłopotów. - 2 lata temu
piotr.grela - Jurek ja też mam komputer w szafie, jeszcze ma folię... czasami go używam do pisania listów bo na telefonie jakoś nie lubię.
Zanim mi się ten komputer włączy, przedtem ch.. się chce 100 razy zaktualizować to odechciewa mi się uczyć.

Ale podsunąłeś pomysł zainstaluje jakiś Word procesor na komórkę.

Jurek chodzi mi o to, że z poziomu komórki, aplikacji słownika Diki.pl jak znajdę jakieś ciekawe słowo i zwrot to chciałbyś się z nimi podzielić ze znajomymi np. na Facebooku i "Bob's your uncle"...
A tak robię screeny i wrzucam na Facebooka.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
jerzy_pozoga - Piotrze, daj się namówić na "aktualizację". A ja mam również nowy z W10 i stary z W7, a JAWA zmienia się często na W7. - 2 lata temu
piotr.grela - Ja to lubię (a co będę ściemniał muszę) się uczyć angielskiego 3 razy dziennie po około 1-1.5 godziny, telefon komórkowy jest mi bardziej użyteczny.

Co innego jakbym miał pisać listy, programować lub tworzyć dane np. w arkuszach kalkulacyjnych.

Ale jest jedna rzecz, która brakuje mi w komórce to program do nauki angielskiego podczas oglądania YouTube'a, Netflixa.
Swojej żonie taki zainstalowałem.
https://youtu.be/7dUEER1Tf3Q

Może na Chromo-booku by działało...
Ale to też ciężkie i mało przenośne urządzenie...
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
adrianna.wu - Dziękujemy za sugestię, przekażę ją do osób odpowiedzialnych w naszym zespole :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki