ZALOGUJ SIĘ

Business English - Wasze rekomendacje.

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Cześć Wam,

Zwracam się do Was z pytaniem o kurs Business English. Czy macie jakieś doświadczenia z nauką przy pomocy tego kursu? Warto zainwestować w ten kurs? Zastanawiam się nad zakupem, a na forum nie mogłem odnaleźć wielu informacji na temat Waszej opinii o tym kursie.

Będę wdzięczny za Waszą opinie,
JakubSiewierski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Właśnie drugi raz kupiłem ten kurs jakiś tydzień temu. Dla mnie to jest ok, ponieważ jest dużo słówek i zwrotów przydatnych w czasie pracy.
Kiedyś miałem ten kurs już, ale nie chciało mi się kontynuować. Teraz mam zamiar go w końcu skończyć.
G
goompas

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi Jakubie- ja, już kolejny raz zakupiłem kurs Business Eng. z powodu bogatszej treści słownictwa. Ja, powtarzam z powodu zaciekawienia oraz mojej niepamięci, zapominam ! Ja, ze swej strony polecam. I popieram "goompas-a". Pozdrawiam.
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję Wam bardzo goompas, jerzy_pozoga za odpowiedź.

Chciałem się upewnić jak Waszym przekonaniu przedstawia się treść, ale skoro potwierdzacie bogate zasoby przydatne w codziennej pracy to myślę, że zdecyduje się na zakup.
Jeszcze raz dziękuję za Waszą pomoc.

Pozdrowienia.
JakubSiewierski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej!
Kiedyś pracodawca wykupił nam Business English na rok - super sprawa. Dużo słownictwa używanego w formalnych rozmowach, można obyć się ze zwrotami.
Obecnie, prywatnie, wykupiłam podstawowy kurs i żałuję, bo Business był lepszy ;-)
O
olga87
JakubSiewierski - Hej olga87,
Wykupiłem jednak za rekomendacjami przedmówców ten kurs i mam dokładnie te same odczucia co Ty. Również w chwili obecnej uważam, że zakup podstawowego kursu mija się z celem. Mam na myśli sytuacje w ktorej jestem i priorytety jakie mam chwilę obecną. Dziekuje bardzo za odpowiedź, utwierdzilaś mnie w moim przekonaniu o sluznosci decyzji zakupu kursu Business English.
- 2 lata temu
piotr.grela - Ja od 9 lat jestem użytkownikiem kursu podstawowego i biznes.
Kurs biznes pomógł mi w studiowaniu księgowości a kurs podstawowy w życiu codziennym.
Mnogość słów i zwrotów i rodzaji języka angielskiego każdy kurs czynni bezsensownym.
- 2 lata temu
jerzy_pozoga - Hi Piotrze- Ktoś dał tobie (-1) . He,he.... Po prostu źle się wyraziłeś! A prawdopodobnie miałeś na uwadze tylko wtłaczanie encyklopedyczne słówek na pałę. Ja, dawniej taki błąd w uczeniu się również popełniałem. A aktualnie łączę wyrazy stosownie do potrzeby w zdaniu. pa - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi Jakubie,
Ja, jestem w korespondencji z "piotr.grela" i często czytuję jego wypisy. Dla mnie ON jest ciekawym obserwatorem z życia anglojęzycznych w G.B. a zwłaszcza dotyczących ich mowy na co dzień , wśród przechodniów na londyńskiej ulicy i okolicy. Ja, polecam jego uwagi zainteresowanym. Pozdrawiam.
jerzy_pozoga
piotr.grela - Dzięki Jurek.
Używam Etutora do zapamiętania słów i zwrotów z obejrzanych filmów i seriali, przeczytanych książek i artykułów po angielsku.

Do hasła na Etutorze, dodaje czasami własną wymowę, tłumaczenie angielskie i zdania przykładowe.

Znajomość słówek i zwrotów pomaga mi w słuchaniu, mówieniu, pisaniu i czytaniu - atomatyzacji.

Żaden kurs nie odda różnorodności odmian języka angielskiego.
Ale kurs Etutor ze słownikiem Diki, pozwala dostosować go do własnych potrzeb.

Języka też nie można się nauczyć, można się zagłębiać w niego latami...

Nauka wymaga pracy, wysiłku i czasu a jest tysiące innych ciekawszych zajęć to inna sprawa.
- 2 lata temu
jerzy_pozoga - Hi Piotrze, brawa dla ciebie. Ano TAK- "bez pracy nie ma kołaczy". Trzymaj się , studencie! :-)) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.