ZALOGUJ SIĘ

Monety z lekcji w rónych językach

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Moim zdaniem trochę bezsensu zrobione jest to. że monety z lekcji podliczane są z dwóch języków. Zrobiłam teraz lekcje z hiszpańskiego do limitu dziennego, przeszłam na lekcje z angielskiego i po wykonaniu jednej już mam komunikat że monety mi się w dniu dzisiejszym nie należą. Słaby motywator trochę, w szczególności że za każdy z języków płacimy oddzielnie.
avayorica
tlstar - Tylko nasuwa się pytanie czy monety z każdego języka wrzucane są razem do "jednego worka" i można je wykorzystać na wspólny cel. - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
avayorica - Tak, monety nie są rozdzielane na języki. W takim przypadku jednak przy dokupieniu każdego języka ilość monet za zrobienie lekcji w ciągu dnia powinna wzrastać. Teraz można dostać monety maksymalnie za 5 lekcji dziennie. Więc na logikę jak się ma wykupione dwa języki to powinno się dostawać monety za 10 lekcji. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Pula monet jest wspólna dla wszystkich języków, a Użytkownik może ją przeznaczyć na dowolny cel.
Przy wykonywaniu wielu lekcji efektywność nauki spada, a wolimy tego uniknąć, aby nie przeciążać nadmiarem wiedzy, dlatego sugerujemy realizację 5 lekcji dziennie, które są nagradzane.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki